CANON MF633CDW کاملترین چندکاره لیزر رنگی

CANON MF633CDW کاملترین چندکاره لیزر رنگی

1396/10/3

نام نویسنده admin

 

نمایشگر رنگی لمسی 5 اینچی

پرینتر سه کاره کانن مدل Canon i-SENSYS MF633CDW دارای صفحه نمایش لمسی رنگی ال سی دی 5 اینچی می باشد . این پنل متحرک و کاملا انعطاف پذیر است و انجام عملیات را برای کاربران امری بسیار ساده می سازد .

امکان اتصال بی سیم و وایرلس

اگر اتصال با پورت یا همان کابل شبکه برایتان ناخوشایند است ، پرینتر لیزری رنگی کانن Canon i-SENSYS MF633CDW دارای گزینه اشتراک گذاری بیسیم یا وایرلس است . به علاوه ، این پرینتر قابلیت دسترسی به نقطه را دارد و امکان اتصال آسان به دستگاه های تلفن همراه بدون نیاز به روتر را فراهم می سازد .

چاپ از موبایل و تبلت

پرینتر Canon i-SENSYS MF633CDW با آخرین ویژگی های کسب و کار چاپ کانن ، به کاربرانش این امکان را می دهد تا به سادگی و تنها با یک برنامه اسناد ، تصاویر و صفحات وی خود را به سادگی پرینت و اسکن کنند .

کاغذ کش خودکار و adf

تعبیه کاغذ کش اتوماتیک یا همان فیدر با ظرفیت 50 برگ ، به سریعتر انجام شدن امور اسکن و کپی کمک چشم گیری می کند .

ساخته شده در زبان pcl

پرینتر Canon i-SENSYS MF633CDW با ططف گسترده ای از برنامه های کاربردی کسب و کار سازگاری دارد . این پرینتر با زبان استاندارد pcl همراه است .

ارسال راحت و اسان

با تکنولوژی ارسال کانن در پرینتر Canon i-SENSYS MF633CDW ، می توانید به آسانی اسناد خود را اسکن کنید و سپس آن ها را به یک یا چند مقصد مختلف ارسال کنید . می توانید برای مدیریت و دسترسی بیشتر و بهتر فایل های اسکن را به فایل های شبکه ارسال کنید .

چاپ دو طرفه اتوماتیک و داپلکس

با امکان پرینت پشت و روی اتوماتیک در پرینتر Canon i-SENSYS MF633CDW به سادگی در هزینه هایتان صرفه جویی کنید و به حفظ محیط زیست نیز کمک چشم گیری کنید . چاپ پشت و روی اتوماتیک در این چاپگر موجب کاهش اتلاف کاغذ در حالی که موجب کاهش کربن و هزینه ها می شود ، می گردد .

اسکن کد QR

پرینتر Canon i-SENSYS MF633CDW با امکان اسکن کد QR در هنگام پرینت گرفتن از دستگاه های همراه و اتصال با گوشی هایتان به پرینتر از اینکه به پرینتر درست متصل شده اید ، اطمینان کامل را داشته باشید .

حداقل زمان برای تعمیر و نگهداری

با طراحی تونر کارتریج های پرینتر Canon i-SENSYS MF633CDW به سادگی از عملیات تعمیر و نگهداری رایگان با سرو صدای پایین لذت ببرید . با تعویض تونر کارتریج استاندارد Canon 045 با تونر کارتریج های ظرفیت بالای این مدل کارتریج تعداد بیشتری نسبت به گذشته پرینت بگیرید و نیاز به تعویض کارتریج را به حداقل برسانید .

مقالات مرتبط

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087