فعالیت ستاره چاپگر جهان نما

1396/2/9

ستاره چاپگر جهان نما ؛ وارد کننده و پخش کننده انواع قطعات و مواد مصرفی ماشین های اداری اعم از کارتریج، ، تونر، درام، بلید، دولوپر، چیپ یا چیپست ، جوهر ، ریبون ،کاربن فکس و...، ورود شما را به فروشگاه اینترنتی خود را خیر مقدم عرض می نماید

مجموعه ستاره چاپگر جهان نما از سال 1385 کار خود را به صورت فروشگاهی در زمینه ماشین های اداری و مواد مصرفی آغاز نمود.
هم اکنون شرکت ستاره چاپگر جهان نما در زمینه ماشین های اداری ، پرینتر و چندکاره ، دستگاه کپی ، فکس ، اسکنر، کارتریج ، قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی، نوت بوک، لپ تاپ و تبلت و همینطور سیستم های حفاظتی و دوربین مدار بسته به صورت فعال مشغول به کار می باشد.
این شرکت همواره رضایت مشتریان را در صدر اولویت های خود قرار داده و وظیفه خدمت رسانی به آنان را به طرق مختلف انجام می دهد.

مهمترین فعالیت ستاره چاپگر جهان نما HPCANONSTAR.COM

1- نمایندگی فروش محصولات اچ پی درایران

در بخش اچ پی فعالیت شرکت در دو بخش زیر می باشد واحد فروش که خود مشتمل بر واحد هایی از جمله : فروش پرینترهای لیزری ، جوهرافشان ،پرینتر های پرتابل و پلاتر های اچ پی فروش مواد مصرفی اصلی از جمله کارتریج ، تونر ، هد ، رم ارتقا جهت پرینتر های لیزری و پلاتر ها . فروش قطعات یدکی اورجینال و اصلی . فروش کارت شبکه جهت استفاده پرینتر ها در محیط شبکه . توضیح این نکته الزامی است که با ارئه حجم بالایی از مواد مصرفی غیر اصلی در بازار کنونی تهیه مواد مصرفی از نمایندگی های مجاز توصیه می شود. چرا که استفاده از مواد مصرفی غیر اصلی بیشترین آسیب را به پرینتر شما میرساند خدمات پس از فروش : تعمیر ، رفع ایراد وتعویض رایگان قطعات دستگاه هایی که شامل گارانتی می باشند . تعمیرات و سرویس دستگاه هایی که خارج از گارانتی میباشند. لازم به ذکر است که شرکت ستاره چاپگر جهان نما در بخش خدمات خود با با بهره گیری از متخصصان کارآزموده و با تجربه وبا استفاده از قطعات اصلی و فابریک آمادگی سرویس دهی درکوتاهترین زمان ممکن را در محل سایت مشتری داراست .

. 2 - نمایندگی فروش محصولات کانن در ایران

در بخش کانن فعالیت شرکت در دو بخش زیر می باشد واحد فروش که خود مشتمل بر واحد هایی از جمله : فروش پرینترهای لیزری ، جوهرافشان ، پرینتر های پرتابل ، فکس و پلاتر های کانن فروش مواد مصرفی اصلی از جمله کارتریج ، تونر ، هد. رم ارتقا جهت پرینتر های لیزری و پلاتر ها . فروش قطعات یدکی اورجینال و اصلی . توضیح این نکته الزامی است که با ارئه حجم بالایی از مواد مواد مصرفی غیر اصلی در بازار کنونی تهیه مواد مصرفی از نمایندگی های مجاز توصیه می شود. چرا که استفاده از مواد مصرفی غیر اصلی بیشترین آسیب را به پرینتر شما میرساند خدمات پس از فروش : تعمیر ، رفع ایراد و تعویض رایگان قطعات دستگاه هایی که شامل گارانتی می باشند . تعمیرات و سرویس دستگاه هایی که خارج از گارانتی میباشند .

 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087