چندکاره لیزری CANON MF227DW جایگرین CANON MF229DW شد

چندکاره لیزری CANON MF227DW جایگرین CANON MF229DW شد

1396/10/18

نام نویسنده admin

پرینتر کانن Canon 227dw با طراحی خاص و منحصر به فرد خود بسیار مناسب برای استفاده در دفاتر کاری کوچک و منزل می باشد. این پرینتر با طراحی جمع و جور و قابلیت های خاص خود استفاده را برای کاربران آسان نموده است . پرینتر Canon 227dw با دارا بودن چهار ویژگی پرینت ، کپی ، اسکن و فکس به شما سطح بالایی از بهره وری در کارهایتان را ارائه می دهد. به علاوه این پرینتر چهارکاره با دارا بودن طیف وسیعی از اتصالات از جمله امکان اتصال بی سیم و اتصال از گوشی های همراه به کاربران خود این امکان را می دهد تا همیشه و در هر مکان به پرینتر خود متصل بمانند . پرینتر canon 227dw برای راحتی و سادگی مجهز به یک صفحه نمایش 6 خطی سیاه و سفید لمسی می باشد به علاوه شما قادر خواهید بود تا با ویژگی های کاربردی به کار رفته در Canon 227dw هر آنچه که نیاز دارید را خودتان به سادگی انجام دهید.

از قابلیت های کلیدی این پرینتر می توان به دارا بودن ویژگی Airprint که به کاربران خود این امکان را می دهد تا از دستگاه های آیفون و آیپاد خود پرینت هایشان ا دریافت کنند اشاره کرد. از دیگر ویژگی های پرینتر canon 227dw می توان به امکان پرینت از دستگاه هایی با سیستم عامل اندروید ، امکان اسکن و ارسال به دستگاه های همراه ، امکان اتصال وایرلس یا همان اتصال بی سیم که به کاربران خود این امکان را می دهد تا از هر نقطه از دفتر کار یا منزلشان پرینت بگیرید ، دارا بودن یک صفحه نمایش ال سی دی شش خطی برای سادگی و راحتی انجام کارها ، سرعت بالای پرینت و کپی تا 28 برگ در دقیقه ، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مصرف کاغذ با امکان پرینت دوروی اتوماتیک ، طراحی فوق العاده و سطح پایین سروصدا در هنگام انجام کار اشاره کرد.
مزایا

    داشتن شبکه
    داشتن وایرلس
    قابلیت چاپ دورو
    دارای تکنولوژی Apple AirPrint

پرینتر کانن canon 227 dw با طراحی خاص و منحصر به فرد خود بسیار مناسب برای استفاده در دفاتر کاری کوچک و منزل می باشد . این پرینتر با طراحی جمع وجور و قابلیت های خاص خود استفاده را برای کاربران آسان نموده است . پرینتر canon 227 dw  با دارا بودن چهار ویژگی کپی ، پرینت  ، اسکن و فاکس به شما سطح بالایی از بهره وری را در کارهایتان نمایش می دهد . به علاوه این پرینتر چهار کاره با دارا بودن طیف  وسیعی از اتصالات از جمله امکان اتصال بی سیم و اتصال از گوشی های همراه به کاربران خود این امکان را میدهد تا همیشه ودر همه مکان به پزینتر خود متصل بمانند . پرینتر canon 227 dw برای راحتی و سادگی مجهز به یک صفحه نمایش شش خطی سیاه و سفید لمسی می باشد به علاوه شما قادر خواهید بود تا با ویژگی های کاربردی به کار رفته در canon 227 dw هر آنچه که نیاز دارید را خودتان به سادگی انجام دهید .
در حین کار با پرینتر Canon 227dw شما قادر خواهید بود در همه حال با برنامه های کاربردی موجود در پرینتر از جمله app storesm  و googele pley به سادگی از دستگاه های اندروید یا los خود کارهایتان را پیش ببرید . علاوه بر این ویژگی mopria در این چاپگر به شما توانایی لازم جهت چاپ از گوشی های هوشمند را می دهد .
برای بهبود و افزایش بهره وری در کارهایتان ، شما قادر خواهید بود تا پرینت و کپی هایتان را با سرعت بالا در حدود چاپ 28 برگ در دقیقه با پرینتر canon 227 dw انجام دهید . به علاوه سرعت ارائه اولین برگ در این پرینتر تنها 6 ثانیه می با شد . با  امکان پرینت دوروی اتوماتیک در این چاپگر شما قادر خواهید بود تا در مصرف کاغذ نیز صرفه جویی کنید .
خروجی با کیفیت بالا برای دفاتر کاری ضروری بوده و با کار با پرینتر Canon 227dw دست یافتنی است . برای اطمینان از دریافت بهترین کیفیت در چاپ ، در این چاپگر از تونر های canon GENUINE استفاده شده است .
از ویژگی های کلیدی پرینتر canon 227 dw می توان به :
- دارا بودن ویژگی AIRPRINT که به کاربران خود اجازه می دهد تا از دستگاه های آیفون و آیپاد خود پرینت ها یشان را در یافت کنند .
-امکان پرینت از دستگاه های با سیستم عامل اندروید
- اسکن و ارسال به دستگاه های همراه
- امکان اتصال وایرلس یا همان اتصال بی سیم که به کاربران خود اجازه می دهد تا از هر نقطه از منزل یا محل کارشان پریت هایشان را دریافت کنند.
- دارا بودن صفحه نمایش ال سی دی شش خطی برای سادگی و راحتی انجام کارها
- سرعت بالای پرینت و کپی تا 28 برگ در دقیقه
- کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مصرف کاغذ با امکان پرینت دوروی اتوماتیک
- طراحی فوق العاده و سطح پایین سر و صدا در هنگام انجام کارها اشاره کرد.
- اگر شما نیاز به برنامه چاپ از تلفن همراه کانن دارید ، می توانید این برنامه را از googele play و app store به صورت رایگان و همیشه در دسترس به دست آورید . این برنامه سازگار با گوشی های آیفون 5c آیفون 5 ، آیفون 5 ، آیفون 4 s  آیفون 4 ، آی پاد 4 ، آ پاد 2 ، مینی آیپاد و گوشی ها و تبلت هایی با سیستم اندروید می با شد .
- اگر شما نیاز به برنامه اسکن از تلفن همراه دارید این برنامه درا می توانید از googele play و  app store به صورت رایگان و همیشه در دسترس به دست آورید . این برنامه سازگار با گوشی های آیفون 5 c آیفون ، آیفون 5 s ، آیفون 5،  آیفون 4 s آیفون 4 ، آی پاد 4 ، آی پاد 3 ، آی پاد 2 ، مینی آیپاد  و گوشی ها و تبلت هایی با سیستم عامل  اندروید می باشد .
- استفاده از ویژگی  airprint در این چاپگر نیاز مند وجود یک آیپاد ، مینی آیپاد ، آیفون 3 gs دستگاه هایی با سیستم عامل ios 4.2 یا جدید تر است .
- سرعت چاپ براساس یک تست داخلی پایه ارائه شده و بسته به میزان ، سایز و نوع پرینت سرعت چاپ در این پرینتر را تغییر می یابد .
- عملکرد اتصال بی سیم بین مشتریان و پرینتر بر اساس فاصله متفاوت است .
- سطح سر و صدا با سرعت پردازش رابطه مستقیم دارد اما در کل صدای بلند ایجاد نمی کند .
- برنامه گارانتی دارای شرایط و محدودیت های خاصی است . کارت گارانتی را برای چزئیات دقیق تر مطالعه کنید .
- قیمت ها در معرض تعقیر هستند قیمت های واقعی توسط فروشنده گان تعیین و ممکن است متفاوت باشند .

مقالات مرتبط

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087