نقدوبررسی پرینتر 4کاره CANON MF247DW دورو وایرلس

تاریخ مقاله: 1396/10/19

نقدوبررسی پرینتر 4کاره CANON MF247DW دورو وایرلس

نقد و بررسی پرینتر لیزری کانن MF247DW

شرکت کانن یکی از معروف ترین شرکت های تولید کننده در زمینه تکنولوژی می باشد ، ماشین های اداری از جمله پرینتر های چندکاره ی تولید این شرکت همیشه از پر فروش ترین ها در بازارهای تجاری بوده اند . پرینتر لیزری چهار کاره ی MF247DW از  با کیفیت ترین محصولات کانن می باشد که همیشه در صدر لیست خرید کاربران است . پرینتر لیزری مدل MF247DW  پر از ویژگی ها و قابلیت های پیشرفته برای کاربران خود است . این پرینتر با سایز و وزن معقول خود بسیار مناسب کسانی است فضای کاری کمی دارند و یا کسانی که می خواهند از این دستگاه های اداری در محیط های خانگی استفاده نمایند .

 

پرینتر MF247DW کانن

 پرینتر 247DW با امکان انجام پرینت ، اسکن ، کپی و فکس شما را از صرف هزینه برای خرید هر  یک  از این دستگاه ها به طور مجزا رها می کند . استفاده از این پرینتر با وجود ویژگی های خاص و پیشرفته اش برای هر کاربری لذت بخش و راحت خواهد بود . CANON MF247DW با سرعت 28 برگ در دقیقه و رزولوشن 600 × 600 dpi در هر 3 مورد اسکن ، کپی و پرینت از رنج سرعت و دقت چاپ بالایی در میان رقیبان خود بهره برده که موجب می شود محصولات نهایی با کیفیت عالی و چشم گیری را دریافت کنید .

 اما موردی که شاید کمتر مورد توجه کاربران باشد پارت فکس این دستگاه است که اتفاقاً در مواقعی که از این دستگاه در محیط اداری استفاده می شود این بخش بسیار کار آمد است ، رزولوشن فکس 200x400 dpi برای 247DW موجب می شود که موارد ارسالی با کیفیت بسیار بالایی تهیه شوند و هیچ گونه کم رنگی یا تاری در تصاویر و نوشته ای که فکس شده وجود نخواهد داشت .

 

طراحی MF247DW

چاپ ، کپی و فکس اولین برگ توسط  MF247DW کانن به ترتیب تنها در 6 ، 9 و 3 ثانیه انجام می شود . بر روی  این پرینتر یک صفحه نمایش LCD و یک صفحه کلید متحرک قرار دارد . صفحه نمایش این پرینتر لیزری طوری طراحی شده است که در صورت دلخواه می توانید عملیات چاپ را به جای استفاده از سیستم های دیگر از این طریق تنظیم نمایید . پرینتر MF247DW از قابلیت اتصال بی سیم وایرلس نیز بهره برده است هم چنین می توانید از طریق برنامه های مخصوصی که برای این پرینتر چندکاره در نظر گرفته شده است ، گوشی های هوشمند خود را بدون اتصال فیزیکی به پرینتر متصل نمایید .

 

سایر ویژگی های MF247DW

پارت کپی MF247dw با امکان کپی از کارت های شناسایی ، این اجازه را به شما می دهد که از کارت های شناسایی یا دیگر اسناد کوچک تنها بر روی یک صفحه کپی نمایید . پرینتر CANON MF247DW با ظرفیت سینی ورودی کاغذ 250 برگی ، ظرفیت ماهانه ی 15000 برگی و فیدر اتوماتیک با ظرفیت 35 برگ کارهای چاپ شما را بدون اتلاف زمان انجام می دهد . پرینتر CANON MF247DW تقریباً 2 وات مصرف انرژی دارد و بسیار کم مصرف است

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087