نقدوبررسی پرینتر 4کاره CANON MF217w وایرلس

تاریخ مقاله: 1396/10/18

نقدوبررسی پرینتر 4کاره CANON MF217w وایرلس

نقد و بررسی چندکاره کانن CANON MF217w

سال های زیادی است که ما از پرینتر ها به جای نوشتن برای چاپ نوشته های خود استفاده می کنیم با پیشرفت فناوری ، پرینتر ها هم روز به روز دارای قابلیت های جدیدی شدند . پرینتر i - SENSYS MF217w ساخت شرکت کانن یک پرینترهای 4 کاره با ویژگی هایی فوق العاده است . MF217w با وجود کارکرد 4 کاره خود قیمت بسیار مناسبی دارد و درعین‌حال کیفیت و سرعت بالایی را در چاپ ارائه می دهد . 

 

طراحی CANON i - SENSYS MF217w

طراحان i - SENSYS MF217w را به گونه ای طراحی کرده اند ، با وجود این که 4 ویژگی بزرگ را در خود جای داده اما ابعاد مناسبی دارد و به راحتی در مکان های کوچک قرار می گیرد و وزن زیادی هم ندارد . این پرینتر با رنگ مشکی ساده اما شیک خود باب میل هر سلیقه ای می باشد . در سری قبلی پرینتر ها شما مجبور بودید که عملیات چاپ خود را از سیستم های ثانویه کنترل و تنظیم نمایید اما 217w دارای  یک صفحه‌نمایش 6-خطی و لمسی است که  از طریق دکمه هایی که بر روی دستگاه قرار دارد به راحتی می توانید عملیات دلخواه را انجام دهید و یا از طریق شماره گیر آن فکس را ارسال نمایید .از طراحی های خوب دیگر پرینتر MF217w وجود حالت بی‌صدا «Quiet Mode» است که با فعال نمودن آن در صدا های تولیدی دستگاه کاهش یافته و این مورد بسیار مناسب ادارات کوچک و منازل می باشد .

 

کیفیت چاپ CANON MF217w

کیفیت چاپ در متن و اشکال گرافیکی تحسین ‌برانگیز است و حروف وضوح و کیفیت بسیار خوبی دارند با وجود رزولوشن 600 × 600 dpi تصاویر و نوشته های شما بدون هیچ گونه تاری و مشکل رنگ تولید می شوند و البته با وجود گزینه ی Photo Quality دیگر عکس هایی که بعد از کپی خیلی تیره هستند ، به میزان قابل توجهی جزئیات سایه و نواحی نیمه تیره را بهبود می دهد .

 

 

سرعت چاپ در MF217w

سرعت چاپ در MF217w از استاندارد های بالایی برخورد دار است ، قسمت کپی و پرینت می تواند چه در حالت نوشته و چه در حالتی که طرح های گرافیکی داشته باشید با سرعت بالایی 23 برگه را در هر دقیقه چاپ یا کپی کند . اگر بخواهیم در مورد کیفیت تصاویر در هر 4 مورد اسکن ، کپی ، پرینت و حتی فکس صحبت کنیم باید این اطمینان را به شما بدهم که مانند سرعت 217w ، کیفیت آن نیز تحسین بر انگیز است .

 

ویژگی های دیگر CANON MF217w

پرينتر چهار کاره کانن مدل MF217w قادر است 8000 برگ را در ماه پرینت کند که مناسب کسانی است که از ماشین اداری خود توانایی بالایی را انتظار دارند . این پرینتر از فناوری چاپ لیزری بهره برده و تونر ها جایگزین حوهر افشان ها شدند ، تونر شماره ی 737 این مدل قابلیت این را دارد که 2400 برگ راپشتیبانی کند . پرینتر چندکاره‌ی MF217w بعد از 11 ثانیه گرم و شروع به فعالیت می کند . پرينتر چهار کاره  i - SENSYS MF217w هر آنچه که شما از آن انتظار دارید را برای شما فراهم خواهد .

 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087