نقدوبررسی پرینتر 3کارهHP M26nw شبکه وایرلس

تاریخ مقاله: 1396/10/12

نقدوبررسی پرینتر 3کارهHP M26nw شبکه وایرلس

نقد و بررسی پرینتر لیزری اچ پی HP M26nw

امروزه شرکت های تجاری بسیاری در خط تولید ماشین های اداری از جمله پرینتر ها هستند ، شرکت HP نیز یکی از شرکت های پرطرفدار در زمینه ی تولید این ماشین های اداری است . از  جدیدترین تولیدات شرکت اچ پی به پرینتر چند کاره‌ ی مدل Laserjet Pro MFP M26nw می توان اشاره کرد . این پرینتر علاوه بر چاپ برای شما دو کاربرد کپی و اسکن را نیز به خوبی انجام می دهد . در ادامه به توصیف ساختار و ویژگی های MFP M26nw به طور خلاصه می پردازیم .

 

پرینتر LaserJet Pro MFP M26nw

پرینتر مدل Laserjet Pro MFP M26nw دارای یک سینی جهت قرار دادن کاغذ ها می باشد که ظرفیت آن 150 برگ است که با سرعت پرینت  18 برگ در دقیقه می‌توان گفت که این مدل مناسب حجم های کاری متوسط است . M26nw  از رزولوشن چاپ و کپی  600 × 600 dpi برخوردار است و به‌ راحتی قادر است به طور ماهانه  تا 5000 برگ را به چاپ برساند ، البته تعداد کپی این دستگاه تا 99 برگ را مقدور می سازد . نوع اسکنر مدل M26nw  از نوع پرطرفدار یعنی مسطح است که عملیات پویش را برای مدارک ، کتاب و ...  راحت تر می نماید و هم چنین این اسکنر از کیفت چاپ  1200 dpi در هر اینچ بهره برده است .

 

طراحی و ساختار پرینتر M26nw

برای رقابت در بازار های تجاری ، شرکت‌ها باید موارد بسیاری را مد نظر قرار دهند ، یکی از این موارد ظاهر و ابعاد ماشین های اداری است . چون بسیاری از کاربران علاوه بر عملکرد قدرتمند در کنار کاربری چند کاره ی دستگاه ، خواستار دستگاه هایی با حجم کوچک می باشند تا به راحتی در فضا های محدود نیز از آن ها استفاده نمایند . پرینتر MFP M26nw  از آن دسته دستگاه های سه ‌کاره‌ می باشد که بر خلاف جا دادن 3 ویژگی بزرگ در خود از ابعاد جمع‌ و جوری برخوردار شده است ، این دستگاه پرینتر با ابعاد 420  × 266 ×  254 میلی‌ متری ، فقط 8 کیلوگرم وزن دارد .

 

مشخصات فنی

 بر روی پرینتر مدل M26nw یک صفحه ‌نمایش تعبیه ‌شده است که نسبت به مدل قبلی از اندازه بزرگ تری بهره برده و در پایین آن دکمه هایی مختلفی جهت اعمال تنظیمات ، دکمه ی وای ‌فای و... قرار دارد . با وجود پورت  USB 2.0 و پورت Ethernet شما می توانید پرینتر خود را به سیستم های مختلف متصل یا بین چند سیستم به اشتراک بگذارید . LaserJet Pro MFP M26nw  بر خلاف مدل قبلی خود از ویژگی وای ‌فای بهره برده است و امکان اتصال طیف وسیعی از دستگاه‌ ها حتی تلفن همراه را به آن بدون نیاز به کابل ، مهیا ساخته است . 

 

مزایای پرینتر 26nw

شرکت HP جهت بهبود مصرف انرژی در پرینتر MFP M26nw  مانند دیگر تولیدات خود ، ویژگی  HP Auto On/Off را قرار داده است . این سیستم هنگامی‌که در حال انجام کاری نیستید ، پرینتر به ‌صورت خودکار خاموش می‌شود و هنگام ارسال چاپ ، روشن و شروع به کار می‌کند . پرینتر لیزری اچ پی مدل  LaserJet Pro MFP M26nw  با ویژگی ها خاص و قدرتمند خود ، گوی رقابت را در میان رقیبان خود ربوده است و با قیمت مناسبی که دارد یکی از گزینه های همیشگی برای خرید خوب محسوب می شود .

 
 
 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087