نقدوبررسی پرینتر 3کارهHP M125nw شبکه وایرلس

تاریخ مقاله: 1396/10/12

نقدوبررسی پرینتر 3کارهHP M125nw شبکه وایرلس

نقد و بررسی پرینتر لیزری HP M125nw

پرینتر مدل M125nw یک دستگاه با فناوری چاپ لیزری از نوع سیاه‌ و‌ سفید ، ساخت شرکت HP است که دارای قابلیت ‌های پرینت، اسکن و کپی است . خریداران پرینترهای لیزری عمدتاً کسانی هستند این دستگاه ها را برای چاپ متن و اسناد به کار می برند اما لازم به ذکر است M125nw که در مورد چاپ ، کپی با اسکن تصاویر نیز به خوبی متن عمل کرده و بدون نقص تصاویری  به مانند واقعیت عرضه می کند . شرکت HP در طراحی اکثر محصولاتش ویژگی کم صدا بودن را لحاظ می کند  و  M125nw از این قاعده مستثنا نبوده و یکی از کم صدا ترین مدل‌ های HP به حساب می آید . 

 

پرینتر لیزری اچ پی HP MFP M125nw

اولین موردی که هر کاربری با دیدن M125nw متوجه آن می شود ظاهر ساده اما شیک این پرینتر لیزری است ، این دستگاه با وجود کاربری 3 کاره ای که دارد مانند پرینت ، کپی ، اسکن ؛ اما از اندازه و وزن کمی برخوردار است و باعث می شود که شما آن را به راحتی در مکان هایی با حجم کم نیز قرار دهید . بر روی این دستگاه یک پنل و یک صفحه نمایش کوچک قرار داده شده است که به شما اجازه می دهد تا عملیات مورد نظر خود را تنظیم و کنترل نمایید . هم چنین مانند همه ی ماشین های اداری درگاه ها USB 2.0 روی این مدل جهت اتصال به سیستم ها مختلف قرار داده شده اما خبر خوب برای خریداران این است که M125nw دارای اتصال بی‌سیم نیز می باشد.

 

سرعت و ظرفیت ماهیانه ی HP MFP M125nw

شرکت HP سرعت چاپ و کپی 20 صفحه در دقیقه و برای اسکن سرعت 7 برگ بر دقیقه سیاه و سفید را برای مدل LaserJet Pro MFP M125nw طراحی کرده است . این پرینتر قادر است به طور ماهیانه 8000 برگ را برای شما پرینت نماید که بسیار مناسب مصارف خانگی و ادارات کوچک می باشد . M125nw از چاپ از طریق تلفن ‌های همراه را نیز پشتیبانی می‌کند و این گزینه مناسب افرادی است که امور خود را با گوشی های اسمارت انجام می دهند . شما حتی می‌توانید نرم ‌افزار HP ePrint را بر روی تلفن‌ همراه هوشمند خود نصب کرده و بدون نیاز به شبکه ‌ی بی ‌سیم به‌ صورت مستقیم نیز عملیات چاپ را انجام دهید .

 

کیفیت چاپ HP MFP M125nw

چاپ متن با وضوح استاندارد 600 dpi و 300 dpi در پارت کپی و پرینت M125nw آن هم به ‌صورت سیاه ‌و ‌سفید بسیار عمیق و با کیفیت بوده و بر خلاف انتظارها 125nw در چاپ عکس ها نیز با قدرت خوبی عمل کرده و تصاویر نیز از کیفیت بسیار خوبی بهره مند هستند . اسکنر مسطح M125nw مانند دو کاربرد قبلی نیز از کیفیت بالای 1200 dpi بهره مند است و با نفوذ پویش بالای خود تصاویری طبیعی و رضایت بخشی برای شما تولید خواهد کرد ، هم چنین تصاویر نهایی به فرمت هایPDF ، TIF ، BMP ، PNG ، JPG  تبدیل خواهند شد .

 

 

 

ویژگی های دیگر HP MFP M125nw

یکی از به صرفه ترین ویژگی M125nw بهره مندی از قابلیت Auto on/Auto off می باشد که از طریق آن دستگاه در صورت دریافت فرمان چاپ به‌ صورت خودکار روشن شده و عملیات چاپ را به ثمر می رساند و در انتها به طور خودکار خاموش خواهد شد که این در مصرف کم انرژی بسیار سودمند است . دستگاه 3 کاره ی LaserJet Pro MFP M125nw دارای ویژگی های سودمند و منحصر به فردی است که در عین حال با قیمت معقولی که دارد مناسب کسانی است که با بودجه ی محدود به دنبال یک ماشین اداری قدرتمند می گردند .

 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087