نقدوبررسی پرینتر 3کاره HP M26A

تاریخ مقاله: 1396/10/12

نقدوبررسی پرینتر 3کاره HP M26A

نقد و بررسی پرینتر لیزری اچ پی HP M26a

پرینتر سه کاره‌ ی اچ ‌پی مدل MFP M26a برای مصارف اداری و خانگی مناسب است . این ماشین اداری از تکنولوژی چاپ لیزری و تک‌ رنگ با توانایی پرینت، اسکن و کپی ، بهره مند است . پرینتر لیزری M26a برای چاپ متون بسیار مناسب است  . این پرینتر به طور قابل ملاحظه ای مصرف انرژی کمی  را داراست ، طراحان با قرار دادن ویژگی خاموش ‌شدن  به‌ طور اتوماتیک خاموش و یا هنگام شروع فعالیت روشن و شروع به کار می‌کند .

 

پرینتر LaserJet Pro MFP M26a

پرینتر LaserJet Pro MFP M26a در ابعاد و سایز کوچک و کم حجمی طراحی شده است و بدون اشغال فضای زیادی در هر مکانی به ویژه بر روی میز کار شما جای می گیرد و این ویژگی برای این ماشین 3 کاره یک امتیاز ویژه محسوب می شود . اتصال در پرینتر  MFP M26a از طریق کابل و درگاه های USB 2.0 انجام می‌شود . طراحان بر روی این دستگاه یک صفحه ‌نمایش LCD کوچک برای کنترل و تنظیم عملکرد های دستگاه تعبیه کرده اند و در پایین آن دکمه هایی جهت اعمال تنظیمات و ... قرار داده اند .

 

طراحی و ساخت پرینتر MFP M26a

پرینتر MFP M26a ساختار و ظاهری خوبی را به همراه دارد ، بر خلاف مدل های پیشین شرکت HP  از رنگ سفید بهره برده است . M26a با سینی کاغذ با ظرفیت 150 برگ ، می‌تواند تا 18 برگ در دقیقه را پرینت بگیرد . نکته قابل ذکر این است که این پرینتر به طور اتوماتیک چاپ دو رو انجام نمی دهد اما شما قادر هستید که به طور دستی این کار را انجام دهید . پارت پرینتر و کپی این ماشین اداری از رزولوشن بالای  600 ×600 dpi برخوردار است ، که باعث می شود متون و تصاویر نهایی کاملاً با واضح کامل و بدون هیچ گونه نقصی انجام پذیرد. 

 

سرعت و کاربرد M26a

M26a ماهانه توان کاری ای تا 5000 برگ را دارا است ، البته تعداد چاپ برای کارتریج این محصول 1000 برگ است . ظرفیت کپی این دستگاه تا 99 برگ را ساپورت می کند و شما می توانید به طور دلخواه بزرگنمایی تصاویر را از 25 تا 400 درصد تغییر دهید . در مورد  اسکنر M26a باید بگوییم که  این قسمت نیز از ویژگی های مطلوبی بهره برده و نوع اسکنر آن مسطح بوده و از رزولوشن 1200 dpi   بهره می‌برد .

 

کارتریج و کارکرد MFP M26a

همان طور که پیش تر هم گفته شده MFP M26a از فناوری چاپ لیزری بهره برده است و برای فعالیت خود از کارتریج یا تونر استفاده می کند ، شما می توانید در صورت اتمام تونر با تهیه ی کارتریج مدل HP 79A CF279A می توانید آن را جایگزین نمایید . پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M26a با کاربری 3 کاره ی خود از جمله پرینت ، اسکن ، فتوکپی  که دارد و در مقایسه با رقیبان خود از قیمت معقولی برخوردار است و مناسب کسانی است که دارای بودجه ی محدودی هستند .

 
 
 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087