نقدوبررسی پرینتر لیزری Ricoh SP 325DNW

تاریخ مقاله: 1396/10/21

نقدوبررسی پرینتر لیزری Ricoh SP 325DNW

نقد و بررسی پرینتر لیزری ریکو SP- 325DNW

 پرینتر Ricoh SP 325DNW  مخصوص پاسخگویی به خواسته های دفاتر و گروه های کاری تولید شده است و عملکردی بالا و سهولت در استفاده را برای شما ارائه می دهد . با خرید محصول قدرتمند ریکو از فضای محدود و بودجه خود بیشتر استفاده کنید . پرینتر لیزری سیاه و سفید ریکو SP 325DNW گزینه های اتصال چندگانه متعددی را برای عملکرد دسکتاپ ، بدون دردسر برای شما خریدار عزیز انجام خواهد داد .

 

پرینتر Ricoh SP 325DNW

پرینتر تک کاره لیزری ریکو SP 325DNW از برنامه های مختلف تلفن های همراه هوشمند پشتیبانی می کند ، از هر کجا در دفتر کوچک خود اتصال به پرینتر را برقرار کنید . از داریور اجرا کننده ی خودکار برای بارگیری درایورهای چاپ ، چه در رایانه هایی مجهز به سیستم عامل Mac و Windows یا سیستم عامل های Android، یا iOS در هر لحظه که اراده کنید می توانید استفاده کنید . سپس ، از طریق شبکه بی سیم یا Wi-Fi Direct متصل شوید و از هر کجایی در اتاق می توانید عملیان چاپ را انجام دهید ، بدون اینکه نگران کابل های بهم ریخته در اتاق کار خود ، راه اندازی یا تنظیمات سخت و دشوار باشید . شما می توانید از رابط USB 2.0 یا Ethernet نیز برای اتصالات استفاده نمایید . 

 

مشخصات فنی

با پرینتر Ricoh 325DNW خروجی سیاه و سفید را با حداکثر سرعت 30 صفحه در دقیقه با قدرتی باور نکردنی چاپ کنید . سینی ورودی این پرینتر 250 برگ و سینی خروجی آن 50 برگ با طیف گسترده ای از تنوع در نوع کاغذ ها را بارگیری می کند . کارت پستال ها ، گزارش ها و اسناد قانونی یا تصاویر و متن های خود را با کیفیت 1200 × 1200 نقطه در اینچ چاپ کنید تا مخاطبان را تحت تأثیر قرار دهید و پیام های یاد ماندنی ای برای دوستان خود با کمک این حد از کیفیت بر جای بگذارید .

 

مزایای Ricoh SP 325DNW

این که آیا تنها شما یا چندین گروه کاری شما از Ricoh SP 325DNW استفاده می کند تأثیری در عملکرد پرینتر شما نخواهد گذاشت ، ریکوSP 325DNW می تواند همه آنها را با سهولت با پردازنده ی360 مگاهرتز قدرتمند خود اداره کند . شما می توانید از درایور PCL5 / PCL6 برای بهبود کار با علامت ها ، پوشش ها و سایر گزینه های موجود برای چاپ بهتر استفاده نمایید . امروزه خرید بسته های کاغذ هزینه ی هنگفتی را در بر دارد ، از طریق چاپ دوبلکس اتوماتیکRicoh SP 325DNW هزینه های کاغذ را کاهش دهید .

 

کارتریج مصرفی

ریکو SP 325DNW قادر است به طور ماهیانه حداکثر 35000 برگ را پرینت نماید و برای چاپ از یک تونر یا کارتریج با ظرفیت 3500 استفاده می کند ، البته قابل ذکر است که شما از چه نوع تونر یا کارتریجی استفاده کنید ظرفیت کاهش یا افزایش خواهد یافت . پرینتر قدرتمند ریکو طوری طراحی شده است که بسیار کم مصرف خواهد بود و در کاهش هزینه ها و صرفه جویی انرژی  به شما کمک خواهد کرد .

 
 
 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087