نقدوبررسی پرینتر جوهری 4کاره مخزن دار اپسون Epson  L1455

تاریخ مقاله: 1396/10/27

نقدوبررسی پرینتر جوهری 4کاره مخزن دار اپسون Epson L1455

نقد و بررسی پرینتر جوهرافشان اپسون L1455

پرینتر اپسون L1455 اولین پرینتر چها کاره در اندازه A3 که دارای مخزن جوهراصلی است .پرینتر اپسون L1455 با قابلیت های منحصر به فرد یکی از بهترین گزینه های موجود در باازار جهت استفاده یک دستگاه 4 کاره می باشد. رنگ مشکی استفاده شده در این پرینتر از نوع pigment است که کیفیت عالی در چاپ رنگ مشکی را به همراه خواهد داشت .  

دارای مخزن جوهر اصلی 70 میلی لیتر برای رنگ های زرد ، زرشکی ، آبی و 140 میلی لیتر برای رنگ مشکی (pigment ) می باشد .

 

 

مشخصات کلی:

در اوایل سال 2017 میلادی محصولی جدید در شرکت اپسون به نام پرینتر چندکاره L1455 تولید شد که جزء محصولات رده بالای این شرکت معتبر و بزرگ به شمار می اید. L1455 قادر است علاوه بر پرینت عمل اسکن، کپی و فکس را نیز انجام دهد. این دستگاه که در رده ی پرینترهای جوهر افشان قرار میگیرد قادر است عکس ها را با دقت و وضوح بالای 1200×4800 پیکسل و با استفاده از فناوری Piezo electric اپسون چاپ کند. در هد چاپ این دستگاه 400 نازل مشکی و 128 نازل برای هر رنگ تعبیه شده است. رنگ مشکی اپسون L1455 از جوهر pigment و 3رنگ زرد ، ابی و قرمز از جوهر Dye color استفاده می کنند. با هر بار پر کردن جوهر در این دستگاه، قادر است 6000 برگ سیاه و سفید و همچنین 6500 برگ رنگی را به چاپ برساند که در نتیجه می توان با استفاده از این ویژگی در هزینه هایتان صرفه جویی کنید. پرینتر اپسون L1455 دارای کاغذکش اتوماتیک با ظرفیت 35 برگ می باشد که این ویژگی، این دستگاه را تبدیل به یک دستگاه سریع و پرسرعت جهت اسکن و کپی بصورت دورو در سایز کاغذ A3 کرده است. برای وصل شدن به این دستگاه می توان از طریق پورت USB 2.0 و همچنین اتصال بیسیم WIFI کمک گرفت. پرینتر اپسون L1455 قادر است با امکان اتصال مستقیم WIFI به چهار کاربر به صورت همزمان نیازهای انها را برطرف سازد.برای استفاده بهتر و راحت تر یک صفحه نمایش 4.3 اینچی لمسی بر روی دستگاه تعبیه شده است.

 

سینی کاغذ دستگاه در پایین‌ترین نقطه‌ی بدنه در جلو قرار گرفته است که تا 250 برگ معمولی و 20 برگ کاغذ مخصوص چاپ عکس را می‌تواند در خود نگاه دارد. در قسمت پشت بدنه هم ورودی تک‌برگی کاغذ قرار دارد که در مواقعی که کاربر نیاز دارد تا سایز متفاوتی از برگه را درون دستگاه قرار دهد می‌تواند از آن استفاده کند. سینی خروجی دستگاه هم در قسمت جلو و بالای سینی ورودی کاغذ قرار گرفته است.

 

 

 

اسکنر تخت دستگاه هم در زیر ADF قرار گرفته است که برای دسترسی به آن باید کاور ADF را بلند کنید. اسکنر تخت برای اسناد و مدارکی به کار می‌رود که حساس بوده و نمی‌توان در ADF قرار داد یا سایز استانداردی ندارند. برای مثال شناسنامه، کارت ملی و دیگر موارد مشابه در این قسمت قرار داده می‌شوند.

 

 

 

در قسمت پشت بدنه هم کاور پشتی دستگاه تعبیه شده که در مواقع گیرکردن کاغذ می‌توانید آن را باز کرده و کاغذ را بیرون بیاورید. درگاه‌های اتصالی خط تلفن، خروجی تلفن، شبکه LAN و USB هم در سمت چپ بدنه در پشت دستگاه قرار گرفته‌اند. در سمت چپ بدنه 2 شیار برای کارت‌ حافظه و فلش مموری قرار گرفته‌اند.

 

 

مشخصات جوهر:

سیستم مخزن جوهر داخلی L1455 تأثیر بسزایی در مدیریت هزینه‌ها در چاپ A4 و A3 دارد. پر کردن مخازن جوهر 4 گانه‌ی دستگاه بسیار آسان است و در کمتر از 2 دقیقه انجام می‌شود. بدون شلختگی و پخش جوهر مخزن را پر کنید. جوهرهای اصلی اپسون دارای لیبل‌های مشخص با نام و کد رنگ بوده و نازل‌های ضد چکه دارند تا در هنگام پر کردن مخزن، جوهر چکه نکرده و فرآیند شارژ بسیار تمیز انجام شود. فناوری مخزن جوهر L1455 به‌گونه‌ای طراحی شده تا در کنار جوهرهای مهندسی شده‌ی اپسون عملکرد قابل‌اعتمادی را ارائه کند. جوهر L1455 به‌سرعت خشک شده و با استفاده از فناوری Micro Piezo اپسون جوهرهای Dye رنگی و Pigment مشکی نتایج خوشایندی را در چاپ نشان می‌دهند.

 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087