نقدوبررسی پرینتر جوهری 3کاره مخزن دار HP GT-5810

تاریخ مقاله: 1396/10/29

نقدوبررسی پرینتر جوهری 3کاره مخزن دار HP GT-5810

نقد و بررسی پرینتر جوهرافشان اچ پی GT-5810

پرینتر جوهرافشان GT-5810 از شرکت اچ‌ پی پرینتری چندکاره است که برای مصارف اداری و خانگی طراحی شده است. این دستگاه‌ با قابلیت‌های پرینت، کپی و اسکن ابعاد جمع‌ وجوری دارد و به همین دلیل به‌ راحتی قابل‌حمل است؛ فضای چندانی را بر روی میز کامپیوتر اشغال نمی‌کند و مناسب کسانی است که فضای کاری کمی دارند. این دستگاه از سیستم مخزن جوهر یا همان تانکر استفاده می‌کند که در مدیریت هزینه‌ها تأثیر بسیار زیادی دارد و با اتمام جوهر، نیازی به تعویض کارتریج آن نیست؛ تنها کافی است جوهر موردنیاز را در مخزن مناسب خود بریزید. در پرینترجوهرافشان اچ پی 5810 می‌توانید تصاویر را با کیفیت مناسب و بدون حاشیه چاپ کنید. پرینتر جوهرافشان اچ پی 5810 قابلیت چاپ دو رو ندارد و می‌بایست به‌ صورت دستی آن را انجام دهید و ظرفیت سینی آن 60 برگ است.  چاپ سیاه‌وسفید با سرعت 8 برگ در دقیقه و رنگی با 5 برگ در دقیقه صورت می‌گیرد. اتصال این پرینتر رنگی به‌ وسیله درگاه Hi-Speed USB 2.0 صورت می‌گیرد و متأسفانه خبری از اتصال بی‌سیم نیست. مصرف انرژیDeskJet GT 5810 حداکثر 10 وات، در حالت آماده‌به‌کار 2.1 وات و در حالت خواب 0.88 وات است.

 

 

پرینتر جوهرافشان اچ پی GT-5810

 پرینتر «DeskJet GT 5810» از شرکت «اچ‌پی»  پرینتری چندکاره و جوهرافشان است که برای مصارف اداری و خانگی طراحی شده است. این پرینتر اچ پی با قابلیت‌های پرینت، کپی و اسکن ابعاد جمع‌وجوری دارد و به همین دلیل به‌راحتی قابل‌حمل است؛ فضای چندانی را بر روی میز کامپیوتر اشغال نمی‌کند و مناسب کسانی است که فضای کاری کمی دارند. این پرینتر سه کاره جوهرافشان اچ پی مدل DeskJet GT 5810 از سیستم مخزن جوهر یا همان تانکر استفاده می‌کند که در مدیریت هزینه‌ها تأثیر بسیار زیادی دارد و با اتمام جوهر، نیازی به تعویض کارتریج آن نیست؛ تنها کافی است جوهر موردنیاز را در مخزن مناسب خود بریزید.

 

در پرینتر جوهر افشان اچ پی GT-5810 می‌توانید تصاویر را باکیفیت مناسب و بدون حاشیه چاپ کنید. این پرینتر قابلیت چاپ دو رو ندارد و می‌بایست به‌صورت دستی آن را انجام دهید و ظرفیت سینی آن ۶۰ برگ است. چاپ سیاه‌وسفید با سرعت ۸ برگ در دقیقه و رنگی با ۵ برگ در دقیقه صورت می‌گیرد. اتصال این پرینتر رنگی به‌وسیله درگاه Hi-Speed USB 2.0 صورت می‌گیرد و متأسفانه خبری از اتصال بی‌سیم نیست. مصرف انرژی DeskJet GT 5810 حداکثر ۱۰ وات، در حالت آماده‌به‌کار ۲٫۱ وات و در حالت خواب ۰٫۸۸ وات است.

 
 
 
 
 
 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087