نقدوبررسی پرینتر جوهری 3کاره مخزن دار کنون Canon Pixma-G3400

تاریخ مقاله: 1396/10/28

نقدوبررسی پرینتر جوهری 3کاره مخزن دار کنون Canon Pixma-G3400

نقد و بررسی پرینتر جوهرافشان کانن PIXMA G3400

پرینتر جوهرافشان سه کاره کانن PIXMA-G3400 با ظاهری زیبا طراحی شده است که قابلیت پرینت آن به صورت وایرلس بوده و همچنین عکس ها به صورت پی در پی پرینت میشود. پرینتر چوهرافشان Canon PIXMA -G3400  دارای مخزن جوهر می باشد که برای چاپ عکس ها و اسناد استفاده می شود.

 

 

معرفی اجمالی محصولCanon Pixma-G3400

پرینتر جوهرافشان کانن Pixma-G3400 قابلیت‌های چندکاره دارد و قابلیت چاپ ، اسکن و کپی را ارائه می‌دهد. درواقع می‌توان گفت که این دستگاه پرینتری جوهرافشان است که برای چاپ عکس استفاده می‌شود. این پرینتر می‌تواند عکس‌هایی رنگی و بدون حاشیه چاپ کند. یکی از نکات مثبت این دستگاه، سیستم تانکر مخزن است. در پرینترهایی که به مخزن جوهر مجهز هستند، در صورت اتمام جوهر دستگاه نیازی به تعویض کارتریج نیست؛ تنها کافی است تا جوهر موردنیاز را در مخزن دستگاه بریزید که امری بسیار آسان است و در هزینه‌های کاربر صرفه‌جویی زیادی می‌کند. برای اتصال دستگاه به رایانه می توان از درگاه USB کرد. از دیگر نکات مثبت پرینتر چوهرافشان کانن Pixma-G3400، اتصال وWi Fi  آن است. به‌ وسیله این ویژگی ، اتصال طیف وسیعی از دستگاه‌ها به این پرینتر چند کاره امکان‌ پذیر شده است. توجه داشته باشید که پرینتر جوهرافشان کانن Pixma-G3400 برای چاپ عکس به کار می‌رود و برای چاپ متن مناسب نیست؛ زیرا در این پرینترها سرعت چاپ در مقایسه با پرینترهای لیزری بسیار پایین است.

 

 

 

 

 

سری G از پرینترهای Pixma شرکت کانن به‌گونه‌ای طراحی شده که تانکر مخزن به‌جای اینکه در قسمت کناری تعبیه شود، در قسمت جلوی دستگاه قرار گرفته است و کاربر به‌راحتی می‌تواند از میزان جوهر باقی‌مانده در مخزن مطلع شود تا هیچ‌گاه در میانه‌ی چاپ، جوهر تمام نشود. جوهر پرینتر جوهرافشان کانن  PIXMA G3400 از دو نوع مشکی با فناوری Pigment و رنگی از نوع Dye تشکیل شده است. تصور عام این است که جوهر Pigment که در این پرینتر برای رنگ مشکی (چاپ موارد متنی) به‌ کار رفته است، دوام بیشتری دارد و دربرابر مشکل رنگ‌پریدگی در طول زمان، مقاوم است و از سوی دیگر جوهر Dye که در سه رنگ آبی، زرد و قرمز به ‌کار رفته است، رنگ‌های زنده‌تر و باکیفیت‌‌تری تولید می‌کند که برای چاپ عکس مناسب‌تر است. با استفاده از سیستم جوهر قدرتمند Pixma-G3400 می‌توانید عکس‌های 15×10 سانتی‌متری را در عرض 60 ثانیه با کیفیتی خارق‌العاده چاپ کنید. پرینتر جوهرافشان کانن Pixma-G3400 برای استفاده‌های سنگین طراحی شده است و به‌خاطر استفاده از هد‌های چاپ Fine در آن، هوا به‌هیچ‌عنوان وارد لوله‌های جوهر نمی‌شود و کیفیت چاپ همواره در بهترین حالت باقی می‌ماند. درنتیجه‌ی جوهر Pigment که برای رنگ مشکی به‌ کار رفته است، می‌توانید متونی با کیفیت و وضوح بالا چاپ کنید.

 

 

مشخصات اسکنر Canon Pixma-G3400

این دستگاه چندکاره علاوه‌بر پرینت جوهرافشان، دارای اسکنری از نوع تخت است که می‌تواند با وضوح 1200×600 dpi اسناد و عکس‌های شما را اسکن و با استفاده از قابلیت پرینت آن‌ها را کپی کند. به‌گفته‌ی کانن توان چاپی جوهرهای این پرینتر بسیار بالاست و قادر است تا 7000 برگ را به‌صورت رنگی و 6000 برگ را به‌صورت سیاه‌و‌سفید به چاپ برساند. البته میزان فوق برای چاپ ترکیبی از متن و اشکال گرافیکی و تصویر اندازه‌گیری شده‌ است و بدیهی است که در صورت چاپ عکس با وضوح بالا، میزان چاپ کاهش می‌یابد؛ بااین‌حال حتی با درنظرگرفتن موارد فوق، هزینه‌ی چاپ در این پرینتر بسیار کمتر از مدل‌های کارتریجی است. 

 

 

 

مشخصات جوهر:

 با جوهرهای با کیفیت مشکی و رنگی در پرینتر جوهرافشان کانن Pixma-G3400  کیفیت پرینت خود را بهبود ببخشید . کارکرد جوهر رنگی 7000 صفحه و کارکرد جوهر مشکی 6000  صفحه است . نوع جوهر های مورد استفاده در این پرینتر GI-490 (PGBK) - GI-490 (C) - GI-490 (M) - GI-490 (Y) می باشد .

 

 

 

 

 

 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087