نقدوبررسی پرینتر جوهری اپسون Epson T60

تاریخ مقاله: 1396/10/27

نقدوبررسی پرینتر جوهری اپسون Epson T60

نقد و بررسی پرینتر جوهرافشان اپسون T60

امروزه دستگاه های الکترونیکی جای خود را در زندگی روزمره انسان ها به خوبی پیدا کرده اند .در این بین شرکت های بزرگی در حال رقابت هستند یکی از این شرکت ها برند کانن است . برند کانن یکی از برندهای  خط تولید ماشین های اداری محسوب می شود . اولین معیاری که برای هر مشتری در خرید پرینتر مهم است ، به صرفه بودن آن محصول و همچنین پرسرعت و باکیفیت تر بودن چاپ می باشد .

 

مشخصات فنی Epson Stylus Photo T60

پرینتر اپسون T60 با وزن 5٫5 کیلوگرگرم و ابعاد 450× 289×187ميليمتر طوری طراحی شده است که هم به صرفه است ، هم با کیفیت و هم با قیمتی مناسب می توانید این چاپگر را تهیه نمایید . Epson Stylus Photo T60 دارای کپی رنگی و سیاه سفید می باشد . اپسون T60 سرعت آن در حالت رنگی قابلیت چاپ 37 برگ در دقیقه و در حالت سیاه ‌سفید 38 برگ در دقیقه را دارا می باشد ، که این سرعت در یک پرینتر جوهری بسیار مطلوب است . رزولوشن آن  5760×1440 dpi تعیین شده است که بسیار مناسب برای چاپ عکس است . 

 

 

مزایای Epson T60

پرینتر Epson T60 دارای مزایای ویژه  چاپ بدون حاشیه Borderless 90 نازل برای هر رنگ ، نرم افزار همراه Epson Easy Photo Print از شرکت اپسون ، برنامه Epson Print ، برنامه Epson Web-to-page ، قابلیت پردازش مناسب عکس های پرتره ، قابلیت بر طرف نمودن قرمزی چشم در هنگام چاپ می باشد . 

 

ظرفیت کاغذ Epson Stylus Photo T60

در Epson Stylus Photo T60 می توانید به طور همزمان کاغذ های مختلف با انواع سایزها را قرار بدهید . با دیسک مستقیم این دستگاه می توانید بر روی blu-ray سی دی و انواع دی وی دی , چاپ و طراحی لیبل انجام بدهید و همواره به اشتراک بگذارید . صرفه جوی در مصرف انرژی با روشن کردن کلید اتو پاور و تعیین زمان شروع پرینت از جمله آپشن ها و مزیت های این دستگاه می باشد .

 
 
 
 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087