نقدوبررسی اسکنر دورو اسناد Canon DR-F120

تاریخ مقاله: 1396/11/4

نقدوبررسی اسکنر دورو اسناد Canon DR-F120

نقد و بررسی اسکنر کانن DR-F120

اسکنر کانن  DR-F120 طوری طراحی شده است که انواع مختلفی از اسناد را با دقت کامل و بسیار کارآمد می تواند برای شما اسکن نماید . اسکنر همه کاره کانن F120 که از فیدر اتوماتیک ADF و مسطح تولید شده است کار کردن با این اسکنر را برای شما مثل آب خوردن می کند . دارای فیدر با ظرفیت 50 برگ و سرعت اسکن 20 برگ در دقیقه در وقت با ارزش شما همیشه صرفه جویی می شود  و می توانید به دیگر کارهایتان سر وقت برسید . این اسکنر پیشنهاد بسیار مناسبی برای دفتر کار شما با حجم کاری روزانه تا 1000 برگ اسکن می باشد . Canon DR-F120  مخصوص اسکن کردن کتاب ها ، گذرنامه ها و یا مجلات و اسکن عکس ها ، اسناد ضخیم ، نازک و ظریف است .

 

اسکنر کانن DR F120

اسکنر CANON F120 دارای یک نرم افزار captureon Touch3 می باشد ، که توسط آن می توانید به اسکن ، ویرایش و ارسال اسناد خود را حتی راحت تر از هر زمان دیگر انجام دهید. رابط کاربر مبتنی بر آیکون های گام به گام به کاربران اجازه می دهد که به سرعت اسناد کاغذی خود را به فایل هایی با فرمت های PDF , TIFF , JPEG , PNG , BMP, POWERPOINT تبدیل کنید . همچنین با نرم افزار captureon Touch3 می توانید با جستجوی مبتنی بر متن آسان و بازیابی اسناد بایگانی خود رسیدگی نمایید و نیاز خود را برطرف نمایید. 

 

مزایای اسکنر Canon DR-F120

Canon DR-F120 طوری طراحی شده است که کاملا  کاربر پسند می باشد و رابط کاربری آسانی را به همراه دارد .  تعویض غلطک برای شما بسیار راحت است . به راحتی بدون تخصص و دانش خاصی می توانید به تعویض آن بپردازید . اسکنر canon F120 با مصرف انرژی کمتر از 20W بسیار برای شما به صرفه خواهد بود . امکان دستیابی به نتایج فوق العاده تنها با لمس یک دکمه و استفاده از حالت تمام خودکار است که به طور خودکار بهترین تنظیمات را برای اسکن هر تصویر صورت می دهد . از دیگر مزایای این پرینتر کانن می توان به  امکان حذف صفحات و قسمت های خالی و تشخیص اندازه کاغذ به صورت خودکار جهت گیری اسناد و زاویه آن ها از دیگر قابلیت هایی هستند که برای اسکنر کانن F120 می توان نام برد .

 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087