راهنمای نصب مخزن جوهر به روی پرینتر جوهرافشان

تاریخ مقاله: 1396/2/9

راهنمای نصب مخزن جوهر به روی پرینتر جوهرافشان

چگونه از تانک جوهر پرینترهای پرینتر جوهر افشان استفاده کنیم؟

لطفا جهت اطلاع از موجودی این کالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید 02188847087

می‌دانیم که جوهر گران است. هزینه تولید و توزیع آن نیز بالاست. اگر مصرف شما از این نوع پرینترها زیاد است، و کارتریج فابریک آن‌ها نیز پاسخگو شما نیست، حتماً به شما تانک جوهر پیشنهاد شده و یا در حال استفاده از آن‌ها هستید. به‌هرحال مدت نگهداری و مصرف تانک جوهر مقرون به صرفه است و هزینه نگهداری و شارژ آن‌ها کمتر است. همان‌طور که گفتیم، جوهر گران است!

نکاتی که باید در موقع استفاده از تانک جوهر مورد توجه قرار دهید:

1- همیشه تانک جوهرها را در سطحی صاف در کنار پرینتر قرار دهید.  بطوریکه هم سطح پرینتر قرار گیرد و بالاتر و پایین تر از آن نباشد.

2- هنگامی‌که پرینتر جوهرافشان در حال استفاده است، درب سوراخ‌های کوچک را باز نگه دارید تا هوا برای گردش جوهر در جریان باشد و زمانی که کاری با پرینتر ندارید، درها را ببندید.

3- پرینتر شما هنگام استفاده از تانک جوهر، همیشه اخطار نداشتن جوهر را می دهد. شما می توانید نسبت به این مسئله بی تفاوت بوده یا این پیغام را خاموش کنید (البته در بعضی از مدل‌ها). برای خاموش کردن پیغام خالی بودن جوهر، به مدت 5 ثانیه دکمه Stop را نگه دارید.

4- در بعضی از تانک جوهرها از stopper یا قطع کننده شلنگ استفاده می شود. اگر تانک جوهر شما این قطعه را دارد. هنگامی‌که از پرینتر استفاده نمی کنید یا میخواهید دستگاه را جابجا کنید می توانید شلنگ را ببندید تا جوهر به سمت تانک جوهر برنگردد.

5- حتماً مطمئن باشید که اتصالات شلنگ تانک جوهر، درون پرینتر به خوبی نصب شده باشد. همیشه آن را بررسی کنید تا نشتی نداشته باشند.

لطفا جهت اطلاع از موجودی این کالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید 02188847087

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087