دلایل انتخاب پرینتر HP M12A برای خرید

دلایل انتخاب پرینتر HP M12A برای خرید

1396/11/27

نام نویسنده admin

پرینتر اچ پی M12a یکی از پرینترهای پرفروش در میان مدل های متنوع پرینتر لیزری مشکی است. این پرینتر مجبوب که برای چاپ متن در نظر گرفته شده است، به خوبی فرایند چاپ را انجام می دهد و سرعت قابل قبولی نیز دارد. هدف اچ پی HP از ساخت این پرینتر بیشتر کاربران خانگی بوده و مصارف اداری و صنعتی را نمی توان از آن انتظار داشت. ظرفیت سینی 150 برگه ای M12a این موضوع را به اثبات می رساند. همچنین نداشتن wifi نیز می تواند گواهی بر کاربرد خانگی این پرینتر باشد. در محیط های اداری کوچک نیز می توان از این چاپگر بهره برد ولی تنها سه نفر قادر به استفاده هستند.

ویژگی های ظاهری و سخت افزاری پرینتر لیزری اچ پی M12a

پرینتر HP M12a اندازه ای بسیار مناسبی دارد و می تواند به خوبی بر روی میز شما قرار گیرد. تکنولوژی این دستگاه از نوع لیزری بوده و تک کاره است و تنها وظیفه پرینت را به عهده دارد. M12a که تنها کاغذهایی با ابعاد A4 و کوچکتر را می تواند پرینت کند، رزولوشن چاپی در حدود 600 × 600dpi دارد. علاوه بر ویژگی های ظاهری و سخت افزاری پرینتر لیزری اچ پی M12a، قیمت مناسب و ارزان این پرینتر باعث شده تا طرفداران زیادی پیدا کند اما باید قبول کرد که در مقایسه با امکاناتی که ارائه می کند، بسیار مناسب است. ظرفیت حافظه پرینتر اچ پی تنها 8 مگابایت است و می تواند با سرعتی معادل 18 برگه در دقیقه، پرینت شما را نهایی کند. پرینتر اچ پی M12a ماهانه می تواند 5000 برگه را پرینت کند اما میزان توصیه شده در حدود 100 تا 1000 برگه است که برای کاربری خانگی میزان قابل قبولی است.

قابلیت های پرینتر لیزری تک کاره اچ پی M12a

برای بررسی قابلیت های پرینتر لیزری تک کاره اچ پی M12a باید بگوییم که hp M12a که از نوع پایین رده بوده و مناسب کاربران خانگی است، زمان چاپ اولین برگه را تا 9.2 ثانیه رسانده است. این پرینتر خانگی  تنها با یک کابل USB می تواند به کامپیوتر شما متصل شود. راه اندازی این دستگاه بسیار ساده است و با حداقل دانش فنی می تواند راه اندازی شود. کافیست کارتریج را در جای خود قرار داده و پس از نصب درایور آن توسط CD (که همراه آن ارائه می شود)، کابل USB را به کامپیوتر متصل کنید تا شناسایی پرینتر بطور کامل انجام شود. پس از آن هنگام پرینت، کافیست نام چاپگر M12a را از لیست پرینترها انتخاب کرده و فرایند چاپ را نهایی کنید. نمی توان گفت که نداشتن ویژگی هایی مانند پورت USB و یا Wifi جزو کمبودهای این دستگاه بشمار می رود زیرا هدف از ساخت آن کاربران خانگی هستند که قرار است با قیمتی پایین به تجهیزات با کیفیت HP دست پیدا کنند.

مقالات مرتبط

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087