ترفند کمپانیها برای عمر بیشتر پرینترها و تونرها

ترفند کمپانیها برای عمر بیشتر پرینترها و تونرها

1396/5/24

نام نویسنده admin

تکنولوژی جدید کمک می کند به طولانی تر شدن عمر پرینتر و کارتریج : در طول چند سال گذشته ، صاحبان چاپگر پیاده روی در مالکیت چاپگر را تجربه کرده اند.این است که بسیار نیست هزینه های پرینتر خود بالا رفته است.اما در کل این هزینه کلی بالا رفته است.در واقع به طور چشمگیری پرینتر در دهه گذشته بالا رفته است.
و این بخاطر بالا رفتن فن آوری پرینتر در چند سال اخیر بوده است.پرینتر در حاضر قادر به انجام خیلی از کارها می باشد.و زندگی ساده تر برای صاحبان پرینتر ایجاد کرده است.با این حال با این پیشرفت هزینه برای پرینتر بالا رفته است.علت این است که تولید کنندگان متوجه شدن که پول بیشتر خود را از خود پرینتر در می آورند.خوشبختانه در فن آوری جدید طول عمر پرینتر هم لیزری و هم جوهر افشان کارتریج است که مشخص میکند.
برخی از فن آوری های جدید نه تنها طول عمر پرینتر را زیاد می کند.بلکه آن را برای پرینتر های جوهر آسان تر حفظ می کند
برای شرکت هایی که دارای چاپ زیاد هستند این می تواند به معنای کاهش هزینه نیز باشد.بسیاری از پرینتر های جدید دارای تکنولوژی جدید هستند که قادر به آن است که نوع پروژه را انتخاب می کند و آن را نیز چاپ می کند حتی بدون اتلاف جوهر نیز این کار را انجام میدهد.مدل های دیگر دارای تنظیمات دستی است که می تواند فقط جوهر کارتریج را کاهش دهد تا صرفه جویی شود.
فناوری دیگری که کمک می کند تا جوهر به خوبی مدیریت شود بلاتینگ جوهر است.این بدان معناست که جوهر در مناطق خاصی از کاغذ بدون آن که به هدر برود روی کاغذ بنشیند و تصاویر به خوبی در کاغذ نقش ببندند.این میتواند کمک کند که باعث طولانی تر شدن عمر پرینتر و کارتریج شود و همین طور مدیریت پرینتر.
اما فن آوری جدید نه تنها در پرینتر بلکه در کارتریج جوهر افشان و همین طور در در کارتریج لیزری نیست وجود دارد.در حالی که در گذشته مردم فقط مجبور به خرید پرینتر بودند و چنین مدیریتی روی پرینتر وجود نداشت.
بهره گیری از فن آوری پرینتر و جوهر پرینتر جدید می تواند کمک به صاحبان پرینتر برای حفظ پرینتر خود و طولانی تر شدن عمر پرینتر شود.

مقالات مرتبط

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087