بهترین و پرفروشترین پرینترهای 2017

بهترین و پرفروشترین پرینترهای 2017

1396/9/20

نام نویسنده admin

پرینترهای لیزری برای کارهای چاپ بزرگ در سرعت بالا موثر هستند و تکرار روزانه پرینت با تونرکارتریج های با حجم بالا را محقق میکنند و می‎توانند 8000 صفحه و یا بیشتر را پشتیبانی کنند. آنها همچنین با تمایل به میزبانی از اتصالات بی سیم مناسب، اجازه می دهند چندین نفر به راحتی کارهای پرینت خود را انجام دهند. هنگام خرید پرینتر لیزری، ابتدا توجه به این نکته مهم است که آیا شما نیاز به گزینه رنگی بودن دارید یا می توانید با یک پرینتر تک رنگ کار کنید. اگر تمام آنچه که شما چاپ می کنید، متن سیاه و سفید است، جستجوی پرینتر تک رنگ راهی است که باید دنبال کنید. در هر صورت، مطمئن شوید که یک پرینتر مناسب برای نیازهایتان در این لیست پیدا کرده‎اید.

بهترین پرینتر بطور کلی: MFCL2700DW Brother

این پرینتر لیزری چند منظوره از مارک Brother پرفروشترین پرینتر در رده خود است، پرینت با کیفیت و در عین حال پرینتری ارزان قیمت که در هر نیازی را برآورده می‎کند. این پرینتر سیاه و سفید است و همچنین اسکنری رنگی داردکه می‎تواند نسخه های 2400×600 dpi  از اسناد شما را بازیابی کند. یک ورودی 250 برگی دارد و به اندازه کافی جمع و جور طراحی شده است و متناسب با بیشتر فضاها خواهد بود.

بهترین پرینتر های سال 2017 (بخش اول)

چاپ دوطرفه اتوماتیک با سرعت و در حجم زیاد، تا 27 صفحه در دقیقه انجام می‎شود، در حالی که فیدر سند اتوماتیک 35 صفحه‎ای، همه چیز را در حال حرکت نگه می دارد. از دیگر ویژگی های خوب آن می‎توان به فکس، تعویض اتوماتیک تونر ، جایگزینی تونر کم هزینه و اتصال بی سیم اشاره کرد. همه کاره بودن این پرینتر آن را تبدیل به یک گزینه عالی برای هر کسی از دانش آموزان گرفته تا کسب و کارهای کوچک، نموده است.

رتبه دوم بهترین پرینتر بطور کلی: HP LaserJet Pro M402n

پرینتر HP LaserJet Pro M402n چیزی را که اغلب پرینترها نمی توانند انجام دهند، انجام می دهد: تقریبا همه را خوشنود می کند. اول اینکه، یک طراحی جمع و جور و جذاب دارد که در هر فضای کاری مناسب است. این پرینتر مینیمال سفید فوق العاده سریع است، به ویژه برای محدوده قیمت آن. می تواند تا 40 صفحه چاپ سیاه و سفید در هر دقیقه چاپ کند و صفحه اول را با سرعت 6.4 ثانیه چاپ می‎کند.

بهترین پرینتر های سال 2017 (بخش اول)

هر کس در دفتر شما می تواند به لطف پرینت وایرلس و پرینت آسان از گوشی همراه، از مزیت سرعت استفاده کند. AirPrint  و اترنت، این پرینتر را به پرینتری ایده آل برای حداکثر 10 کاربر تبدیل می سازد، در عین حال که گزینه های امنیتی پیشرفته به این معنی است که اطلاعات حساس به دست افراد اشتباه نمی افتند. این ویژگی ها این پرینتر را برای هر دفتری با بخش های مختلف و سطوح تأیید امنیتی متفاوت، مناسب می سازد. در حالی که این پرینتر فقط به رنگ سیاه و سفید چاپ می‎کند، انواع مختلفی از کاغذهای چاپ با سایزهای متفاوت را شامل می شود، از جمله پاکت ها و برچسب ها.

بهترین بودجه: بهترین پرینتر تک رنگی سامسونگ SL-m2825 وایرلس

این پرینتر ارزان قیمت سامسونگ، یک انتخاب مطمئن برای دانش آموزان کالج، دفاتر خانگی یا کسب و کارهای کوچک است که تنها نیاز به چاپ سیاه و سفید دارند. برای محدوده قیمتش بطور شگفت انگیزی سریع است، با چاپ تا 29 صفحه در دقیقه و حتی ویژگی های داخلی چاپ برای صرفه جویی در کاغذ. همچنین اگر شما متعهد به رفتار دوستار طبیعت هستید، حالت ECO که می تواند با فشار دادن یک دکمه فعال شود، به شما کمک می کند تا به کارایی بیشتری در استفاده از تونر و کاغذ دست یابید.

بهترین پرینتر های سال 2017 (بخش اول)

رزولوشن آن نیز خوب است، با 4000×600 نقطه در اینچ برای چاپ متن‎های با وضوح مناسب که می توانید از یک پرینتر وایرلس انتظار داشته باشید. به عنوان یک دستگاه با نام سامسونگ، این پرینتر با آخرین گزینه های اتصال وایرلس، از جمله برنامه چاپ تلفن همراه و جفت شدن با وای فای، همراه است. این پرینتر همچنین شامل نرم افزار مدیریت کاغذ است تا به شما کمک کند بیشترین بهره‎وری را از عملیات پرینت خود دریافت کنید.

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087