آموزش نصب پرینتر بدون CD درایور با  USB در مک

تاریخ مقاله: 1396/9/16

آموزش نصب پرینتر بدون CD درایور با USB در مک

این آموزش به شما نحوه تنظیم یک پرینتر بدون داشتن دیسک نصب نرم افزار آن را نشان می دهد. در این مطلب نصب پرینتر با کابل USB در Mac انجام می شود.

نصب پرینتر با کابل USB در Mac

 

1. اطمینان حاصل کنید که پرینتر شما با مک سازگار است. همه پرینترها نمی توانند بر روی سیستم عامل مک اجرا شوند. پیش از صرف ساعت ها تلاش برای نصب یک پرینتر روی Mac ، نام و شماره مدل پرینتر را جستجو کنید تا ببینید آیا با Mac سازگار است یا خیر.
2. مطمئن شوید که پرینتر به کامپیوتر شما نزدیک است. اکثر کابل های USB که به شما اجازۀ اتصال پرینتر به Mac برای برقراری ارتباط مستقیم میان پرینتر و کامپیوتر را می دهند نسبتا کوتاه هستند. برای اتصال این کابل، پرینتر و کامپیوتر شما باید به یکدیگر نزدیک باشند.
3. اطمینان حاصل کنید که در صورت نیاز یک آداپتور USB داشته باشید. اکثر کامپیوترهای مجهز به Mac از پورت های سنتی USB برخوردار نیستند، بلکه دارای پورت های کوچکتر USB-C هستند. اگر اینگونه باشد، شما به یک آداپتور USB به USB-C برای اتصال یک کابل USB به Mac خود نیاز دارید.
4. کابل USB پرینتر را به کامپیوتر خود وصل کنید. این کابل باید در یکی از پورت های USB در کنار کامپیوتر (لپ تاپ) شما یا در پشت صفحه نمایش iMac (دسکتاپ) قرار بگیرد.
• اگر به یک آداپتور نیاز دارید، ابتدا آداپتور را به پورت USB-C وصل کنید، سپس کابل را به آداپتور USB وصل نمایید.
5. پرینتر را روشن کنید. دکمه روشن شدن پرینتر را فشار دهید.
6. هنگام نصب، روی Install کلیک کنید. مکینتاش به طور خودکار پرینتر شما را تشخیص می دهد و تعیین می کند که آیا باید به روز شود یا خیر، اگر تا به حال پرینتری بر روی Mac خود نصب نکرده اید، اطلاع به روز رسانی را دریافت خواهید کرد.
7. دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. از طریق مراحل نصب پرینتر ، برای نصب آخرین نرم افزار و درایور روی Mac خود، از آخرین نسخه استفاده نمایید. هنگامی که فرآیند کامل شد، می توانید از پرینتر خود استفاده کنید.

 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087