آموزش اسکن کردن با چندکاره های HP M477

تاریخ مقاله: 1396/10/2

آموزش اسکن کردن با چندکاره های HP M477

سیستم اسکن اسناد و تصاویربا HP M477

اسکنر مسطح از یک سند ، تصویری الکترونیکی اسکن می کند . اسکن کردن به وسیله روشنایی از ال ای دی ها ( قرمز ، سبز و آبی ) اسکنر انجام می شود و در نتیجه این مسیر یک فرمت الکتریکی از سند مورد نظرتان را بدست آورید .

اسکنر مسطح HP M477 از سه عنصر اصلی تشکیل شده است .

تکنولوژی CIS

تکنولوژی CIS حسگر تماس تصویربا استفاده از یک مسیر نوری ، امور اسکن را انجام می دهد . ال ای دی های قرمز ، سبز و آبی تعبیه شده در اسکنر به صورت پی در پی روشن نوار کوچکی از سند که اغلب به نام یک خط شطرنجی  پوشش می دهند . این سیستم های نوری پی در پی کل عرض صفحه را پوشش می دهند لازم است بدانید که هر رنگ تنها در یک ردیف قرار دارد .

به دلیل اینکه تنها یک رنگ برای هر خط و در هر قرارگرفتن وجود دارد ، سه رنگ بصورت الکترونیک برای ایجاد یک تصویر پر رنگ ترکیب می شوند . برای اسکن ها و یا کپی های تک رنگ هر سه ال ای دی برای ایجاد نور سفید و در نتیجه ارائه اسکن هایی بی نظیر و روشن به کار گرفته می شوند .

قسمت مکانیکی اسکنر HP M477

در این چاپگر ها ، سیستم کشنده شامل یک موتور DC ، به همراه غلطک و جداکننده می باشد . سرعت این سیستم متناسب با رزولوشن مد نظر برای اسکن می باشد . ( سرعت در رزولوشن 300ppi خیلی بیشتر از رزولوشن 1200 ppi است ) همچنین این سرعت با نوع اسکن نیز می باشد . ( اسکن های رنگی زمان بیشتری نسبت به اسکن های تک رنگ می برند )

سیستم پردازش تصویر

این امکان برایتان وجود دارد که اسناد اسکن شده را کپی بگیرید یا به کامپیوترتان ارسال کنید . برای کپی گرفتن ، اطلاعات تصویر به صورت مستقیم بدون اینکه به کامپیوتر مستقل شوند به پرینتر ارسال می شوند . بسته به انتخاب کاربر برای تنظیمات کپی ، قبل از ارسال آن به پرینتر به صورت قابل توجهی می توانید قالب اسکن را دستخوش تغییر قرار دهید . در تمامی تصاویر عمق کانال رنگی 8 بیت است ، و چون یک تصویر رنگی از سه کانال رنگی استفاده می کند جمعا عمق رنگ 24 بیت خواهد بود .

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0