کاربر گرامی لطفا قبل از نصب پرینتر این مقاله را مطالعه کیند

تاریخ مقاله: 1396/4/7

کاربر گرامی لطفا قبل از نصب پرینتر این مقاله را مطالعه کیند

قبل از هرگونه اقدامی لازم است در صورت آشنایی با زبان انگلیسی دفترچه راهنمای نصب داخل جعبه را به خوبی مطالعه نمایید
.برای اطلاع از اصول اساسی نصب می توانید از راهنمای نصب عمومی که توسط بازار اچ پی تهیه شده است استفاده نمایید. این راهنما فقط نکات اساسی درباره نصب محصولات را به شما می آموزد و جهت اطلاع از تمامی خصوصیات و کاربردهای دستگاه خودلازم است دفترچه هر محصول به دقت مطالعه شود.ابتدا با احتیاط و با توجه به راهنمای تصویری برگه همراه دستگاه ، آن را از جعبه خارج نموده و روکش های پلاستیکی و ضربه گیرها و تمامی پلمپ ها و نوار پلمپ ها که جهت محافظت و جلو گیری از جا به شدن قطعات حساس ، بخصوص کارتریج ها تعبیه شده اند را از دستگاه جدا نمایید. نوارهای پلمپ ممکن است به رنگهای نارنجی سبز، آبی، سفید یا رنگهای دیگر باشند.دقت در جدا نمودن آنها بسیار مهم است زیرا باقی ماندن و ناقص جدا نمودن نوارهای پلمپ باعث عدم راه اندازی و یا خرابی دستگاه و خارج شدن دستگاه از شرایط گارانتی می گردد. .
پس از جدا نمودن تمامی نوار پلمپ ها ، شروع به نصب قطعات، سینی ها،کارتریج ها و هر نوع قطعه همراه دستگاه در مکان مربوط به خود می نمایئم.برای این منظور می توانید از راهنمای تصویری همراه دستگاه استفاده نمایید. پس از طی نمودن مراحل فوق، دستگاه آماده نصب شدن به رایانه است.ابتدا آنتی ویروس و فایروالهای رایانه را غیر فعال نمائید.برای این منظور باید از قسمت کنترل پنل رایانه و از قسمت مربوط به  فایر وال این کار را انجام دهید.البته ممکن است هر نرم افزاری دارای یک کنترل پنل مخصوص به خود باشد،در صورت عدم موفقیت می توانید از شرکت ارائه دهنده نرم افزار یا متخصص کمک بگیرید.در این مرحله ، نرم افزار نصب دستگاه که بر روی یک سی دی داخل جعبه آن موجود است را داخل درایور رایانه خود قرار دهیدو اجازه دهید سی دی به صورت اتوران شروع به نصب نمائید.در صورت عدم راه اندازی بصورت اتوران می توانید با ورود به برنامه های سی دی قسمت نصب را  انتخاب نموده و به صورت دستی برنامه نصب را اجرا نمایید. توجه نمایید تا زمان نصب کابل دیتا(یو اس بی)،دستگاه خاموش باشد و فقط هنگام نصب و در صورت درخواست نرم افزار برای اتصال دستگاه باید آن را روشن نمایید.در صورت نصب دستگاه به صورت شبکه و یا نصب نرم افزارهای حرفه ای دیگر باید مراحل نصب توسط متخصص رایانه انجام شود.در ادامه نصب،نرم افزار از شما درخواست اتصال دستگاه را خواهد نمود،در این مرحله باید کابل دیتا را به رایانه متصل ودستگاه را روشن نمایید و پس از اینکه عبارت فینیش بر روی صفحه نمایان شد مراحل نصب به پایان رسیده.
باید رایانه را راه اندازی مجدد نمایید.هم اکنون دستگاه آماده بکار می باشد،و با انجام تست می توانید درستی نصب دستگاه را آزمایش کنید

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087