چاپ رنگی باکیفیت همراه با پرینترهای HP pagewide

چاپ رنگی باکیفیت همراه با پرینترهای HP pagewide

1396/5/30

نام نویسنده admin

 

دستیابی سریع به موفقیت ، به همراه کیفیت فوق العاده

با استفاده از تکنولوژی pagewide اچ پی سریعتر از گذشته  به موفقیت دست یابید . این سری از پرینتر ها نسبت به دیگر پرینتر های اچ پی مانند Officejet , Desktop و MFPs تا دو برابر بیشتر سرعت دارد و امور چاپ را با سرعت بیشتری از پرینتر های پیشین پیش می برد و همچنین هزینه هایتان را تقزیبا نصف می کند . این تکنولوژی جدید نسبت به پرینتر های جوهری و لیزری کیفیت بهتری را ارائه می دهد . از جمله ویژگی های خاص این تکنولوژی می توانیم به :
- سرعت بالای چاپ در حدود چاپ 70 برگ در دقیقه در حالی که کیفیت مناسب اداره شما را ارائه می دهد .
- صرفه جویی قدرتمند - با این تکنولوژی تا 50 درصد کمتر از پرینتر های لیزری رنگی برای چاپ هر برگ هزینه می کنید .
- می توانید این اطمینان را داشته باشید که این تکنولوژی علاوه بر ارائه کیفیت مناسب موجب صرفه جویی در هزینه هایتان نیز می شود .
- سازگار با شبکه های سازمانی شرکت های بزرگ برای مدیریت و گردش کار بهتر
استفاده از جوهر های اورجینال اچ پی در این سری از پرینتر ها موجب می شود تا کیفیتی بی نظیر را در چاپ هایتان دریافت کنید و همچنین می توانید بر روی طیف گسترده ای از کاغذ هاچاپ کنید . به علاوه ، به دلیل هزینه پایین عملیاتی می توانید به دفتر کار و بودجه خود نیز کمک کنید و به حفظ منابع نیز به دلیل دارا بودن ENERGY STAR کمک چشم گیری کنید .
چگونه تکنولوژی pagewide کمک به رسیدگی به موفقیت را می کند ؟
تکنولوژی اچ پی pagewide با فن آوری های چاپ پیشرفته می تواند به ارائه خدمات چاپ چند منظوره از دستگاه های کوچک خود بپردازد . بیش از 40 هزار نازل کوچک در هد چاپگر ثابت شده اند که بر روی طیف وسیعی از کاغذ ها رنگ های عالی را ثبت می کند . پرینتر های اچ پی سری officejet x با سطح پایین از سر و صدا ارائه شده اند و با سرعت بالا اولین برگ را ارائه می دهند .
پرینتر اچ پی سری officejet x به طور کل با امکاناتی همچون امکان پرینت پشت و روی اتوماتیک ، دو سینی ورودی کاغذ ، امکان کپی ، اسکن و فکس در مدل های چند کاره به بازار عرضه شده است .
عناصر کلیدی دیگر از تکنولوژی اچ پی pagewide  از دیگر عناصر کاربردی ای این تکنولوژی به غیر از سرعت و کیفیت بالا می توانیم به :
- تکولوژی pagewide با مجموعه ای از 42.240 نازل موجب می شود تا در چاپ هایتان تصاویری با رنگ های زنده و سرعت بالا را بدست آورید .
- 1200 نازل در هر اینچ موجب می شود تا در چاپ هایتان کیفیتی مداوم بالا را بدست بیاورید .
- جوهر های اصلی اچ پی موجب می شود تا در پرینت هایتان اشباع رنگ بالا ، رنگ هایی واضح ، شفاف و با امکان خشک شدن سریع را مشاهده کنید .
- کنترل دقیق حرکت مقاله اعتماد کامل را به کاربرانش برای کیفیت چاپ می دهد .
- سنجش اتوماتیک سلامت  نازل ، فعال و غیر فعال کردن نازل وسرویس دهی خودکار هد چاپگر برای دریافت کیفیت بالا در چاپ را می توانیم نام ببریم .

 

مقالات مرتبط

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087