جستجو پیشرفته: برای دسترسی آسان به مشخصات محصول مورد نظر میتوانید از فیلترینگ ذیل استفاده نمایید و پس از انتخاب ، جهت خرید برای اطلاع از قیمت و موجودی با واحد مشاوره و فروش 02188847087 تماس حاصل نمایید نوع دیگر جستجو وارد کردن عدد مدل محصول مورد نظر در باکس جستجوی بالای صفحه میباشد. بعنوان مثال برای جستجوی HP Color LaserJet Pro MFP M477FDW Printer کافیست در باکس جستجوی بالا 477 را تایپ کنید

برند تولید کننده
کارایی پرینتر/ کپی
نوع چاپ
کاربرد
امکان کپی
امکان اسکن
امکان فکس
امکان داپلکس
امکان شبکه
امکان وایرلس
سایز چاپ
سرعت چاپ
کیفیت چاپ
امکان چاپ CD
مخزن جوهر فابریک
حجم تونر کارتریج
وضعیت موجودی

پرینتر/چاپگر/چندکاره

پرینتر چیست و چگونه کار می کند؟

در این مقاله برآنیم تا پرسش احتمالی برخی...

پرینتر چیست و چگونه کار می کند؟

در این مقاله برآنیم تا پرسش احتمالی برخی کاربران مبنی بر اینکه پرینتر چیست و چگونه کار می کند را پاسخگو باشیم. در ابتدای این مقاله پس از ذکر مقدمه ای کوتاه، به ذکر انواع پرینترهای موجود و نخستین شرکت سازنده پرینتر خواهیم پرداخت. در ادامه ضمن شرح ویژگی های هریک از پرینترهای عرضه شده به بازار، با عملکرد و مشخصات فنی هریک از آنها آشنا خواهیم شد.
پرینتر چیست؟

 پرینتر (Printer) که در زبان فارسی از آن با نام چاپگر یاد می‌شود یکی از تجهیزات جانبی رایانه است. احتمالاً همگی ما برای یک‌بار که شده ناچار به استفاده از این پرینتر شده‌ایم به ویژه اگر سر و کارمان با اداره‌ها و سازمان‌ها بوده و یا مشغول تحصیل و تحقیق بوده‌ایم. برخی از ما نیز به صورت تخصصی کار با این دستگاه را تجربه می‌کنیم و کاربر حرفه‌ای این حوزه هستیم. اما پرینتر چیست و چگونه کار می کند؟ پرینتر، در جایگاه یکی از لوازم جانبی کامپیوتر به کاربر کمک می‌کند تا متن یا تصویر ایجادشده در کامپیوتر را بر روی کاغذ دلخواه چاپ کند.

پرینترها در انواع و مدل‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند که عبارتند از: چاپگر ماتریس سوزنی، چاپگر لیزری، چاپگر جوهرافشان، تماسی و غیرتماسی. در اواسط دهه ۱۹۸۰ بود که پرینترهای جوهر افشان به بازار معرفی و ارائه شدند و با گذشت مدت زمانی اندک توانستند جایگاه خود را به عنوان یکی تجهیزات پرکاربرد و مفید مستحکم سازند. چاپگرها در انواع «رنگی» و «سیاه و سفید» وجود دارند. منبع تأمین رنگ در چاپگرها، بسته به نوع چاپگر، تونر یا کارتریج است. اپسون را سازنده نخستین پرینترهای جهان دانسته‌‌اند. «سیکو اپسون» که بیشتر با نام اپسون در سراسر جهان شهرت دارد، یک شرکت ‌فناوری ژاپنی و یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان چاپگر و اطلاعات و تجهیزات مرتبط با تصویربرداری در جهان است.

پرینتر چیست و چگونه کار می کند؟

تولیدکنندگان پرینتر در حال‌حاضر با عرضه چاپگرهای پیشرفته و تکمیل فناوری مدل‌های پیشین، سعی در جلب رضایت کاربران خود دارند. برای مثال در حال حاضر «چاپگرهای جوهرافشان» با امکان اتصال به دوربین‌های دیجیتال، سبب تحولی بزرگ در زمینه چاپ تصاویر گشته‌اند‌. در صورتی که از جوهر و کاغذ مخصوص چاپ تصاویر در چنین چاپگرهایی استفاده شود، تصاویر چاپ شده دارای کیفیت بسیار بالائی خواهند بود.

مزیت برجسته و مهم در «چاپگرهای لیزری» تک رنگ، کیفیت بالای چاپ آن‌هاست. با توجه به امکانات موجود در این چاپگرها نظیر حافظه و سینی محل استقرار کاغذ، می توان از آن‌ها در حجم عملیات چاپ بالا، استفاده نمود. یکی از مدل‌های دیگر چاپگرهای لیزری، «چاپگرهای لیزری رنگی» هستند که می‌توان از آن‌ها جهت چاپ متن و تصاویر با کیفیت و با سرعت مناسب، استفاده نمود. امروز بسیاری از کاربران گرایش به استفاده از چاپگرهای لیزری یافته‌اند و دلیل این امر کاهش قیمت چاپگرهای لیزری رنگی است. ‌لیکن عموم کاربران پیش از خرید پرینتر علاوه بر در نظرداشتن قیمت، به پارامترهای دیگری نظیر سرعت و کیفیت نیز توجه دارند و تصمیم نهایی خود جهت خرید را بر اساس توازن بین پارامترهای فوق، اتخاذ می‌کنند. امیدواریم پاسخ این پرسش را که پرینتر چیست و چگونه کار می کند را به نحو شایسته ای داده باشیم.
پرینتر چگونه کار می کند؟

نحوه کار یک پرینتر و اینکه پرینتر چگونه کار می کند ، بر اساس ساختاری که دارد تعیین می‌گردد و عملکرد هر مدل متفاوت از دیگری است. پرینترهای متفاوتی با ساختارهای متعدد در بازار موجود هستند که از سوی کمپانی‌های گوناگون عرضه شده‌اند. صرف‌نظر از کیفیت خروجی، این دستگاه‌ها عملکرد متفاوتی دارند، از همین‌رو کاربر می‌بایست پرینتر خود را بر اساس نیاز و انتظارات خویش انتخاب و تهیه نماید. در هر حال ،پرینتر، در جایگاه یکی از لوازم جانبی کامپیوتر به کاربر کمک می‌کند تا متن یا تصویر ایجادشده در کامپیوتر را بر روی کاغذ دلخواه چاپ کند.

پرینترها در انواع و مدل‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند که عبارتند از: چاپگر ماتریس سوزنی، چاپگر لیزری، چاپگر جوهرافشان، تماسی و غیرتماسی. جهت آشنایی با شیوه کار پرینتر‌‌ها و اینکه هر پرینتر چگونه کار می کند مطلب زیر را همخوان شویم:

پرینتر جوهر افشان

    پرینتر جوهرافشان چگونه کار می کند (Inject):

چاپگرهای جوهرافشان از طریق پخش قطرات ریز جوهر روی یک کاغذ از طریق منافذ ریزی که در هد وجود دارد، باعث به وجود آمدن تصاویر سیاه و سفید و رنگی می‌شوند. رنگ‌های اصلی در چاپگر جوهرافشان به سه رنگ قرمز و زرد تقسیم می‌گردند. یک رنگ سیاه نیز در این دستگاه وجود دارد که برای تولید تصویر با رنگ مشکی به کار می رود. توجه داشته باشید که شما برای چاپ حرفه‌ای یک عکس به چاپگری با شش رنگ مجزا احتیاج دارید که علاوه بر سه رنگ اصلی و رنگ مشکی دارای یک رنگ قرمز روشن و آبی روشن نیز باشد. چاپگرهای جوهرافشان به طور کلی قیمت‌های معقول‌تر و مناسب‌تری دارند و برای مصارف عمومی انتخاب مناسب‌تری هستند.

    پرینتر لیزری سیاه و سفید چگونه کار می کند (تک رنگ):

چاپگرهای لیزری تک‌رنگ همانند دستگاه فتوکپی عمل می‌کنند از همین‌رو سرعت بالاتری دارند. چاپگرهای لیزری سیاه و سفید بهترین انتخاب برای چاپ صفحات متنی در تعداد بالا هستند. به خصوص اینکه از دقت بسیار بالایی برخوردارند. از ویژگی‌های جالب استفاده از چاپگرهای لیزری تک رنگ قیمت پایین برای هر صفحه چاپ است. که در کل باعث کاهش هزینه تعویض و یا شارژ کاتریج می شود. در کل یک چاپگر لیزری بهترین انتخاب رای یک دفتر کار یا محیط اداری بزرگ است که نیاز به چاپ متن های زیاد در طول روز دارند.

پرینتر لیزری سیاه و سفید

پرینتر رنگی لیزری

    پرینتر رنگی لیزری چگونه کار می کند :

چاپگرهای لیزری انتخابی بهینه جهت چاپ تصاویر گرافیکی و عکس هستند. تونرهای CMYK در این پرینترها جایگزین جوهر گشته‌‌اند. این چاپگرها باعث ایجاد تصاویر گرافیکی و عکس‌هایی با کیفیت فوق‌العاده می‌شوند که نیاز عکاسان و گرافیست‌های حرفه‌ای را برآورده می‌سازند. با توجه به کیفیت بالای این چاپگرها، بدیهی است که قیمت بالایی نیز داشته باشند. این چاپگرها مناسب مصارف حرفه‌ای و کاربرد زیاد است و برای محیط منزل و استفاده عمومی نیستند.

    پرینتر چند کاره چگونه کار می کند (Multi Function):

در اماکن اداری به دلیل کمبود فضا وجود یک چاپگر چند منظوره بسیار مفید است. از ایرادات این دستگاه خراب شدن تمامی قسمت‌های آن در صورت خراب شدن یک بخش است. در کل این دستگاه برای مصارف عمومی و یا اداری کوچک کاربرد دارد. قیمت این دستگاه به نسبت امکانات و کارایی آن مناسب است.

پرینتر چند کاره

    پرینتر سه بعدی چگونه کار می کند

پرینترهای سه بعدی این قابلیت را دارند که هر جسم سه بعدی را با هر نوع پیچیدگی تولید کنند. برای این کار لازم است شکل مورد نظر را در یکی از نرم‌افزارهای سه بعدی‌ساز طراحی و بعد آن را با متریال‌های مختلف چاپ کرد. اولین چاپگر سه بعدی در سال ۱۹۸۷ توسط چاک هال بنیانگذار سیستم‌های سه بعدی توسعه داده شد. این پرینترها اولین بار به صورت عمده برای نمونه سازی سریع مورد استفاده قرار گرفتند و امروزه عمدتاً به طور مستقیم برای چاپ قطعات محصولات و بالا بردن سرعت چرخه تولید مورد استفاده قرار می گیرند.

    پرینتر قابل‌حمل چگونه کار می کند (portable Printer):

برای افرادی که نیازمند چاپگرهای قابل حمل هستند این دستگاه گزینه مناسبی به شمار می‌آید. اندازه این چاپگر در حد یک کیف دستی است و انرژی مورد نیازش را از باطری تأمین می‌کند. تکنولوژی این چاپگرها معمولاً جوهرافشان و یا روش تونرهای حرارتی (ریبون) است. کیفیت پایین پرینترهای قابل حمل یکی از معایب این دستگاه‌هاست. معایب دیگر این دستگاه‌ها آن است که سرعت چاپ آنها پایین است و باید برگه ها را تک تک وارد چاپگر کنید. از ویژگی های این چاپگر وجود یک پورت infrared است که به کاربر اجازه می‌دهد بدون وصل کردن چاپگر به کامپیوتر اطلاعات را انتقال دهد.
نکات مهم در زمان خرید پرینتر

جهت خرید یک پرینتر مناسب و کارآمد ویژگی‌های پرینتر  مورد نیازتان را تهیه کنید و آن را به فروشنده ارائه نمایید تا ناچار به صرف زمان طولانی جهت مقایسه و بررسی محصولات نگردید. این امر به شما کمک خواهد کرد تا ویژگی‌ها و گزینه‌هایی را که برای شما اولویت دارند (نکاتی نظیر امکانات شبکه‌ای، سرعت چاپ، کیفیت چاپ، ظرفیت کاغذ، اندازه و وزن) را در زمان تهیه دستگاه مدنظر قرار دهید. برخی از نکاتی که پیش از تهیه یک پرینتر می‌بایست به آن‌ها توجه نمایید عبارتند از: امکان یا عدم امکان چاپ دو رو به صورت خودکار، حداکثر صفحات چاپ شده در ماه (Monthly duty cycle)، سرعت موتور (سرعت چاپ)، کارتریج‌های استارتر، کیفیت وضوح چاپ (dots per inch)، وضوح اسکن و … .

پیش از اقدام به تهیه پرینتر می‌بایست به کاربری مدنظر خود توجه داشته و دستگاه را بر اساس معیارهای مدنظرتان انتخاب کنید لیکن برخی از ویژگی‌های کلی که می‌بایست به آن‌ها توجه کرد عبارتند از:

نکات مهم در زمان خرید پرینتر

    کیفیت چاپ (dpi) پرینتر یا تعیین شمار نقطه‌های پرینتر
    سرعت موتور به صورت صفحه در دقیقه یا حروف در دقیقه
    حافظه داخلی به صورت کیلوبایت یا مگابایت
    حداکثر صفحات چاپ شده در ماه (Monthly duty cycle)
    قابلیت و امکانات کار در شبکه، سینی ورودی کاغذ استاندارد و انتخابی
    سینی‌های چندمنظوره یا ورودی‌های کاغذ، چاپ روی دو طرف کاغذ
    نمایشگر لمسی، غیر لمسی و ساده و مدل‌های دیگر
    اسلات‌های کارت رسانه و پورت‌های پیکت بریج
    پورت USB
     سازگاری سیستم عامل

گروه های بیشتر
توضیحات بیشتر
توضیحات کمتر
حالت نمایش

پرینتر سه کاره HP 2130 جزییات محصول

پرینتر سه کاره HP 2130 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • HP DeskJet 2130 All-in-one Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اچ پی مدل 2130
    سرعت چاپ : 8 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    توان چاپ ماهانه : 200 برگ
    ورودی کاغذ : 60 برگ
    کارتریج جوهرافشان : HP 63BK , HP 63CMY
    ظرفیت کارتریج: حدود 190 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : ندارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : ندارد
    نوع اتصال : USB 2.0
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر HP 2130 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره CANON 2540 جزییات محصول

پرینتر سه کاره CANON 2540 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Canon Pixma MG2540 InkJet printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره کنون مدل 2540
    سرعت چاپ : 8 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    ورودی کاغذ : 60 برگ
    کارتریج جوهرافشان : CANON 446 CMY ,CANON 445 BLACK
    ظرفیت کارتریج: حدود 180 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : ندارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : ندارد
    نوع اتصال : USB 2.0
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر Canon 2540 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره CANON 2400 جزییات محصول

پرینتر سه کاره CANON 2400 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Canon PIXMA G2400 Inkjet Photo Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره کنون مدل 2400
    سرعت چاپ : 8 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    ورودی کاغذ : 100 برگ
    کارتریج جوهرافشان : CANON GI-490
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : ندارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر Canon G2400 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره EPSON L220 جزییات محصول

پرینتر سه کاره EPSON L220 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Epson L220 Colour Inkjet Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اپسون مدل 220
    سرعت چاپ : 7 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1440*5760
    ورودی کاغذ : 50 برگ
    کارتریج جوهرافشان : EPSON T6641,T6642,T6643,T6644
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : ندارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر EPSON L220 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره HP GT-5810 جزییات محصول

پرینتر سه کاره HP GT-5810 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • HP Deskjet GT-5810 All-in-one Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اچ پی مدل جی تی 5810
    سرعت چاپ : 8 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    توان چاپ ماهانه : 1000 برگ
    ورودی کاغذ : 60 برگ
    کارتریج جوهرافشان : HP GT51 , HP GT52
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : ندارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینترHP GT-5810 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره EPSON L3070 جزییات محصول

پرینتر سه کاره EPSON L3070 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Epson L3070 Colour Inkjet Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اپسون مدل l3070
    سرعت چاپ : 33 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1440*5760
    ورودی کاغذ : 100 برگ
    کارتریج جوهرافشان : EPSON T6641,T6642,T6643,T6644
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : دارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0 , Wireless
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر EPSON L3070 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره CANON 2000 جزییات محصول

پرینتر سه کاره CANON 2000 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Canon PIXMA G2000 Inkjet Photo Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره کنون مدل 2000
    سرعت چاپ : 8 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    ورودی کاغذ : 100 برگ
    کارتریج جوهرافشان : CANON GI-790
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : دارد
    امکان داپلکس : دارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0 ,Wireless
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر Canon G2000 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره HP GT-5820 جزییات محصول

پرینتر سه کاره HP GT-5820 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • HP Deskjet GT-5820 All-in-one Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اچ پی مدل جی تی 5820
    سرعت چاپ : 8 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    توان چاپ ماهانه : 1000 برگ
    ورودی کاغذ : 60 برگ
    کارتریج جوهرافشان : HP GT51 , HP GT52
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : دارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0 و wireless
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینترHP GT-5820 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره EPSON L605 جزییات محصول

پرینتر سه کاره EPSON L605 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Epson L605 Colour Inkjet Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اپسون مدل 605
    سرعت چاپ : 33 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    ورودی کاغذ : 150 برگ
    کارتریج جوهرافشان : EPSON T6641,T6642,T6643,T6644
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : دارد
    امکان وایرلس : دارد
    امکان داپلکس : دارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : Ethernet ,USB 2.0 , Wireless
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر EPSON L605 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره CANON 2440 جزییات محصول

پرینتر سه کاره CANON 2440 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Canon Pixma MG2440 InkJet printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره کنون مدل 2440
    سرعت چاپ : 8 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    ورودی کاغذ : 60 برگ
    کارتریج جوهرافشان : CANON 446 CMY ,CANON 445 BLACK
    ظرفیت کارتریج: حدود 180 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : ندارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : ندارد
    نوع اتصال : USB 2.0
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر Canon 2440 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره CANON 2410 جزییات محصول

پرینتر سه کاره CANON 2410 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Canon PIXMA G2410 Inkjet Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره کنون مدل 2410
    سرعت چاپ : 8 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    ورودی کاغذ : 100 برگ
    کارتریج جوهرافشان : CANON GI-490
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : ندارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر Canon G2410 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره CANON 3400 جزییات محصول

پرینتر سه کاره CANON 3400 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Canon PIXMA G3400 Inkjet Photo Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره کنون مدل 3400
    سرعت چاپ : 8 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    ورودی کاغذ : 100 برگ
    کارتریج جوهرافشان : CANON GI-490
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : دارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر Canon G3400 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره EPSON L365 جزییات محصول

پرینتر سه کاره EPSON L365 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Epson L365 Colour Inkjet Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اپسون مدل 365
    سرعت چاپ : 33 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1440*5760
    ورودی کاغذ : 30 برگ
    کارتریج جوهرافشان : EPSON T6641,T6642,T6643,T6644
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : دارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0 , Wireless
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر EPSON L365 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره HP 2540 جزییات محصول

پرینتر سه کاره HP 2540 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • HP Deskjet 2540 All-in-one Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اچ پی مدل 2540
    سرعت چاپ : 20 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    توان چاپ ماهانه : 1000 برگ
    ورودی کاغذ : 60 برگ
    کارتریج جوهرافشان : HP 61BK , HP 61CMY
    ظرفیت کارتریج: حدود 160 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : دارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : ندارد
    نوع اتصال : USB 2.0 و wireless
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر HP 2540 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره HP 4520 جزییات محصول

پرینتر سه کاره HP 4520 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • HP ENVY 4520 All-in-one Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اچ پی مدل 4520
    سرعت چاپ : 16 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    توان چاپ ماهانه : 1000 برگ
    ورودی کاغذ : 100 برگ
    کارتریج جوهرافشان : HP 63BK , HP 63CMY
    ظرفیت کارتریج: حدود 190 برگ
    امکان شبکه : دارد
    امکان وایرلس : دارد
    امکان داپلکس : دارد
    مخزن جوهر فابریک : ندارد
    نوع اتصال : USB 2.0 وEthernet وWireless
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر HP 4520 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره CANON 2411 جزییات محصول

پرینتر سه کاره CANON 2411 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Canon PIXMA G2411 Inkjet Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره کنون مدل 2411
    سرعت چاپ : 8 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    ورودی کاغذ : 100 برگ
    کارتریج جوهرافشان : CANON GI-490
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : ندارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر Canon G2411 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره CANON 3410 جزییات محصول

پرینتر سه کاره CANON 3410 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Canon PIXMA G3410 Inkjet Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره کنون مدل 3410
    سرعت چاپ : 8 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1200*4800
    ورودی کاغذ : 100 برگ
    کارتریج جوهرافشان : CANON GI-490
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : دارد
    امکان داپلکس : دارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0 و Wireless
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر Canon G3410 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره HP 3632 جزییات محصول

پرینتر سه کاره HP 3632 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • HP DeskJet 3632 All-in-one Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اچ پی مدل 3632
    سرعت چاپ : 16 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 4800*1200
    توان چاپ ماهانه : 1000 برگ
    ورودی کاغذ : 60 برگ
    کارتریج جوهرافشان : HP 302BK , HP 302CMY
    ظرفیت کارتریج: حدود 150 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : دارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : ندارد
    نوع اتصال : USB 2.0
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر HP 3632 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره EPSON L850 جزییات محصول

پرینتر سه کاره EPSON L850 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Epson L850 Colour Inkjet Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اپسون مدل 850
    سرعت چاپ : 5 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1440*5760
    ورودی کاغذ : 100 برگ
    کارتریج جوهرافشان : EPSON T6731, T6732, T6733, T6734, T6735, T6736
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : ندارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : 6 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر EPSON L850 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره EPSON L6170 جزییات محصول

پرینتر سه کاره EPSON L6170 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Epson L6170 Wi-Fi Duplex All-in-One Ink Tank Printer with ADF
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اپسون مدل 6170
    سرعت چاپ : 33 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 4800 * 1200
    ورودی کاغذ : 150 برگ
    کارتریج جوهرافشان : EPSON 101
    ظرفیت کارتریج: حدود 6000 برگ
    امکان شبکه : دارد
    امکان وایرلس : دارد
    امکان داپلکس : دارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال :,USB 2.0 , Wireless, Ethernet
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر EPSON L6170 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

پرینتر سه کاره EPSON L382 جزییات محصول

پرینتر سه کاره EPSON L382 امتیازمحصول تماس بگیرید جزییات محصول
  • Epson L382 Colour Inkjet Printer
    پرینتر جوهری رنگی سه کاره اپسون مدل 382
    سرعت چاپ : 33 برگ در دقیقه
    کیفیت چاپ : 1440*5760
    ورودی کاغذ : 100 برگ
    کارتریج جوهرافشان : EPSON T6641,T6642,T6643,T6644
    ظرفیت کارتریج: حدود 5000 برگ
    امکان شبکه : ندارد
    امکان وایرلس : ندارد
    امکان داپلکس : ندارد
    مخزن جوهر فابریک : 4 رنگ دارد
    نوع اتصال : USB 2.0
    لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرینتر EPSON L382 تماس بگیرید
    ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021
تماس بگیرید

Support@hpcanonstar.com 021-88847087