هزینه مصرفی چاپگر خود را پایین بیاوریید

هزینه مصرفی چاپگر خود را پایین بیاوریید

1396/8/24

نام نویسنده admin

اگر صورت حساب های مربوط به بخش حسابداری خود را بررسی کنید به این نتیجه خواهید رسید که هزینه ای بالا در برای کارتریج هایتان صرف می کنید . این موضوع که تونر یکی از ملزومات گران اما ضروری است را نمی توان انکار کرد ، اما در اصل می توان گفت که هزینه تونر دفتر کارتان را می توانید کاهش دهید . در ادامه به بررسی چند نکته که به کاهش هزینه های پرینترتان کمک می کند می پردازیم . 

می توانید با خرید کارتریج به صورت تعداد ، انتخاب یک کارتریج با حجم بالا یا از همه مهم تر و موثر تر با خرید لوازم از طریق یک ارائه دهنده پرینت و استفاده از یک قرارداد سرویس مدیریت شده در هزینه هایتان به صورت چشم گیری صرفه جویی کنید . 

ممکن است این فکر در ذهن شما پدید اید که صرف نظر از اینکه یک دستگاه بزرگ یا چندین دستگاه کوچک دارید از مقدار تونر یکسانی استفاده خواهید کرد . اما باید بدانید که هر چه تجهیزات چاپی شما بیشتر باشد ریسک شما در رابطه با استفاده زا لوازم ناکارآمد به دلیل تنوع دستگاه بالاتر است . برای مثال ، استفاده کارآمد از ملزومات یک دستگاه بزرگ ، که توسط همه کارکنان استفاده می شود ، نسبت به ماشین های کوچکتر که توسط چند کارمند به طور متناقض استفاده می شوند به مراتب بالاتر است . علاوه بر این ، پرینتر های شخصی معمولا میزان مصرف تونر را در یک دفتر بالا می برند بخشی به این علت که پرینتر های شخصی بهره وری کمتری دارند و بخشی دیگر به دلیل اینکه پاسخگویی کمتری وجود دارد . در هر صورت باز هم یک ارائه دهنده خدمات سرویس مناسب می توانید تعداد دستگاه مودر نیاز و تخصیص آن ها را بهینه سازی کنید . ارائه دهنده سرویس پرینتر با کیفیت ، نیاز ها و دستور العمل های پرینت مورد نیاز شما را برای تعیین مقدار مناسب ماشین آلات و همچنین اندازه و جایگاه آن ها را برای استفاده بهینه از تجهیزات و تکمیل کردن ملزومات ، ارزیابی خواهد کرد . 

هنگامی که شما چنیدن پرینتر مختلف دارید مقادیر درست موجودی و یا ساده سازی خرید برایتان چالش بر انگیز خواهد بود زیرا شما برای چند نوع پرینتر مختلف ، تونر خریداری می کنید که هر کدام نیاز به لوازم منحصر به فرد دارند . این باعث می شود کار فردی که وظیفه خریداری را بر عهده دارد سخت تر باشد .یکنواخت نگه داشتن نسبی تجهیزات جاپی ، با کاهش تنوع و گوناگونی موجودی ملزومات مورد نیاز ، به شما در ابتکار عمل برای صرفه جویی در هزینه ها کمک خواهد کرد . ارائه دهندگان خدمات مربوط به پرینتر می توانند به شما در ساده سازی انواع تجهیزات مورد نیازتان کمک کنند . 

یکی دیگر از مواردی که ممکن است در ارتباط با پرینتر های شخصی با آن روبه رو شوید ، کارمندانی هستند که فقط در مواقع مورد نیاز سفارش انجام می دهند و یا در هر شرایط تونر ها را از قبل سفارش گرفته و آن ها را روی میز خود نگاه می دارند . یک پرینتر مرکزی و استراتژی موثر برای سفارش مجدد ملزومات ، این مساله را حذف می کند و موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود . همچنین می توانید با افزایش مسئولیت و تعیین یک کارمند برای تایید و دریافت درخواست های ملزومات و مکان های سفارش ، این موضوع را حل کنید . برای مثال اگر پرینتر های شخصی در دفتر کار شما ضروری باشد می توانید اپراتوری کلیدی که مسول ذخیره و سفارش مجدد کارتریج های تونر برای کل دفتر و یا اداره است ، داشته باشید.چاپ رنگی خیلی گرانتر از چاپ سیاه و سفید است . پیش فرض های پرینت را در پرینتر خود ، روی مقیاس سیاه سفید تنظیم کنید تا پرینتر شما به طور خودکار به رنگ سیاه سفید چاپ کند و برای چاپ رنگی نیاز به لغو حالت فعلی داشته باشد . این حالت به شما اجازه می دهد تا کنترلی داخلی بر استفاده از تونر پرینتر خود داشته باشید . 

مقالات مرتبط

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087