نقدوبررسی پرینتر جوهری اپسون Epson Expression Photo XP-55

تاریخ مقاله: 1396/10/27

نقدوبررسی پرینتر جوهری اپسون Epson Expression Photo XP-55

نقد و بررسی پرینتر جوهر افشان اپسون Expression Photo XP-55

امروزه تولید پرینترهای چاپ عکس  بسیار رواج یافته و شرکت EPSON از این قافله عقب نمانده است و از پیشتازان این عرصه می باشد . پرینتر اپسون مدل EPSON  XP-55 یک پرینتر مناسب برای ادارات ، دفاتر کاری کوچک و مصارف خانگی و ... است . این مدل از فناوری چاپ جوهر افشان  بهره برده است و نوع چاپ آن رنگی  می باشد . از ویژگی های جدیدی که در این مدل هست ،  بهره مندی از اتصال wi-fi می باشد .

 

مشخصات فنی EPSON  XP-55

EPSON  XP-55 می تواند با حداکثر سرعت پرینت سیاه سفید32 برگ در دقیقه و سرعت پرینت رنگی 9 برگ در دقیقه به انجام برساند ، همچنین دارای یک رزولوشن فوق العاده 1400*5760 dpi که عکس های شما را در بهترین حالت ممکن چاپ می نماید  . از مزایای دیگر آن قابلیت چاپ روی سی دی ،  چاپ دو رو ، PictBridge , Red eye removal , Photo Enhance را هم داراست . برای اتصال به پرینتر EPSON XP-55 اپسون  دو راه وجود دارد ، شما می توانید از طریق درگاه های   USB 2.0و Ethernet  پرینتر را به کامپیوتر خود متصل نمایید یا بین چند سیستم به اشتراک گذارید و روش دوم این است که از طریق  ویژگی wi-fi بدون نیاز به هرگونه کابلی انواع سیستم ها را به پرینتر خود متصل نمایید .

 

 

کارتریج EPSON  XP-55

پرینتر اپسون XP-55 دارای یک عدد کارتریج مشکی با کارکرد 7100 برگ است و در صورت نیاز با تهیه ی کارتریج 24 XL شش رنگ می توانید آن را جایگزین نمایید . حداکثر سایز برگه های پشتیبانی در EPSON  XP-55 کاغذ های A4 می باشد . پرینتر جوهر افشان  EPSON  EXPRESSION PHOTO XP-55 با ویژگی ها قدرتمند خود نیاز هر کاربری را برطرف می کند .

 
 
 
 
 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087