نصب و اتصال چاپگر به کامپوتر خانگی یا لپ تاپ

تاریخ مقاله: 1396/5/24

نصب و اتصال چاپگر به کامپوتر خانگی یا لپ تاپ

چگونگی اتصال پرینتر به کامپیوتر : اینترنت های خانگی به طور قابل توجهی در چند سال گذشته افزایش یافته است و مردم انجام میدهند بیشتر کارای خود را با اینترنت.شبکه های بیسیم در خانه به کمک پرینتر ها آمده است و امروزه به راحتی میتوان به با اینترنت کاره خود را انجام داد و این کار نیز با گوشی های همراه نیز به وسیله ی اینترت صورت می پذیرد.اما را آسان برای مدیریت شبکه پرینتر و سایر نگهداری چاپگر وجود دارد.
استفاده از اینترنت هم در پرینترهای لیزری و هم پرینتر های جوهر افشان قابل استفاده می باشد.و این کارتریج ها نیز بر این اساس طراحی شدند.که پرینتر شایع ترین وسیله در خانه ها می باشد.ولی در دفاتر ها و شرکت های بزرگ از پرینتر ها و کارتریج های لیزری نیز استفاده می کنند.زیرا استفاده و کارایی بیشتر می شود و فرد مجبور است که از پرینتر های لیزری نیز استفاده کند تا کارش به راحتی انجام شود.مردم با رایانه های ویندوز یا مک که در اختیار دارند به راحتی میتوانند از پرینتر خود استفاده کنند و آن را به کامپیوتر خود وصل کنند.
راه اول این است که پرینتر را به راحتی به کامپیوتر خود وصل کرده و به راحتی میتوان استفاده کرد.ولی در پرینترهای قدیمی همه ی کارها به صورت اتوماتیک نبود و به صورت سخت تری انجام میشد.
هم چنین میتوان پرینتر را بدون نیاز به سیم اتصال کرد تا به راحتی با آن پرینت گرفت و این کار با استفاده از اینترنت بدون نیاز به سیم اتصال میشود.در اتصال با سیم میتوان با استفاده از USB به آن وصل شد تا با اسفاده از کامپیوتر به شبکه و پرینتر دسترسی پیدا کنیم.
یکی از محبوب ترین و جدیدترین راه ها برای وصل شدن به پرینتر راه بدون سیم می باشد.در پرینتر های لیزری و جوهر افشان از این سیستم استفاده می کنند.
داشتن یک چاپگر بی سیم در یک شبکه خانگی ایده آل است زیرا آن را به هر پرینتر و کارتریج اتصال و به صورت آنلاین از آن میتوان استفاده کرد.

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087