نصب وایرلس و بی سیم پرینترهای HP M130,HP M132,HP M134 ومدلهایWiFi

تاریخ مقاله: 1396/7/6

نصب وایرلس و بی سیم پرینترهای HP M130,HP M132,HP M134 ومدلهایWiFi

کاربرانی که دارای پرینتر های HP M132FW HP M132nw HP M132snw HP M130FW  می باشند برای دریافت پرینت بی سیم از رایانه خود لازم است مقاله زیر را مطالعه نمایند تا اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنند .
برای تنظیم چاپگر اچ پی در یک شبکه بیسیم WiFi درایور چاپ و نرم افزار را از وب سایت HP نصب کنید . هنگام نصب یعنی در زمانی که در حال نصب هستید ، بی سیم را به عنوان نوع اتصال انتخاب کنید .
مرحله 1 : تصمیم بگیرید چگونه نرم افزار را نصب کنید
قبل از نصب نرم افزار ، یک روش نصب را انتخاب کنید . اطلاعات زیر ممکن است به شما در تعیین نحوه استفاده از روش نصب کمک کند .
CD : نصب نرم افزار چاپگر از سی دی سریع و آسان است . با این حال ممکن است CD آخرین نرم افزار یا همان جدیدترین نسخه را برای پرینتر جدید شما ارائه نکند .
دانلود :دانلود نرم افزار چاپگر از وب سایت HP آخرین نرم افزار را به شما ارائه می دهد . اگر چه این روش زمان بیشتری از نصب CD طول می کشد اما دانلود آخرین نرم افزار می تواند به جلوگیری از مشکلات نصب کمک کند .
مرحله 2 : برای نصب آماده شوید
قبل از نصب نرم افزار چاپگر و اتصال به شبکه بی سیم خود ، شرایط را بررسی کنید ، رایانه و روتر را روشن کنید و چاپگر را تنظیم کنید .
1 - موارد زیررا تنظیم کنید .
نام شبکه : نام شبکه SSID است .
رمز عبور شبکه : WEP یا عبارت عبور امنیتی WPA
یک کامپیوتر متصل به شبکه بی سیم شما
دسترسی به اینترنت : HP دسترسی به اینترنت با پهنای باند مانند کابل یا PSL
چاپگر با قابلیت بیسیم : در هنگام نصب ، چاپگر خود را نزدیک به کامپیتر قرار دهید .
کابل USB : نصب کننده ممکن است از شما اتصال به همراه یک کابل  USB را بخواهد .
2 - اطمینان حاصل کنید که پرینتر ،روتر و کامپیوتر همه روشن است و کامپیوتر به یک شبکه بیسیم همان که پرینتر را وصل می کنید متصل شده است .
3 - چاپگر را تنظیم کنید ، کاغذ را در سینی ورودی کاغذ بارگذاری کنید و کارتریج تونر را نصب کنید . برای محل دقیق ، به صفحه پشتیبانی مشتری HP مراجعه کنید ، مدل چاپگر و تنظیمات اولویت چاپ را تایپ کنید Enter را فشار دهید سپس سند را از لیست انتخاب کنید .
4 - هر کابل USB یا اترنت را ازچاپگر جدا کنید .

 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087