مزایای تونر کارتریج اورجینال سامسونگ

1396/10/3

با خرید کارتریج اورجینال سامسونگ از مزایای کیفیتی این قطعه بهره مند خواهید شد . کارتریج های سامسونگ به شکل ویژه برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط ایجاده شده اند ، تا این گروه از مصرف کنندگان قادر باشند چاپی با کیفیت عالی و یکنواخت از اولین تا آخرین چاپ برخوردار باشند . نصب آسان کارتریج به همراه عملکردذخیره ی تونر نتیجه ای مقرون بصرفه ، قابل اعتماد و حرفه ای به همراه خودش داشته باشد . شما با تهیه کارتریج اورجینال سامسونگ و ضمانت نامه معتبر شرکت جهان چاپگر نوین دسترسی دارید .

دقت نمایید که عنوان refurbished بازسازی شده  یا reconditioned اصلاح شده بر روی کارتریج یا بسته بندی وجود نداشته باشد . تضمینی برای کارکردن تونر های بازسازی شده یا اصلاح شده برای چاپگر های سامسونگ وجود ندارد . اما کیفیت آن بعد از توزیع کارتریج اورجینال سامسونگ در کشور تایید شده می باشد کارتریج های بازسازی شده یا اصلاح شده حتی اگر این عنوان ها روی آن ها درج نشده باشد معمولا دارای نشانه های اسیب فیزیکی بر روی بسته بندی پلاستیکی خارجی خود می باشند . بعنوان مثال احتمالا با پیچ های کهنه یا آسیب دیده ، استفاده آشکار از چسب ، خط و خراش های سطحی و مثل آنها رو به رو خواهید شد . اما خدمات بعد از فروش کارتریج سامسونگ تا حد بسیاری خیالتان را از بابت خراب نبودن این کارتریج ها راحت خواهد نمود .

ببینید آیا کارتریج دارای تراشه CRUM کنترل کننده واحد قابل تعویض بوسیله مشتری هست یا خیر . اگر فاقد آن بود ، کارتریج یا از نوع ابتدایی بوده یا تقلبی است .

اگر از یک چاپگر تحت شبکه سامسونگ استفاده می نمایید ، آدرس IP چاپگر را در یک مرورگر وب تایپ نمایید . این کار سرویس وب SyncThru سامسونگ را اجرا خواهد نمود و به شما این را خواهد گفت که کارتریج اصل است یا خیر . البته شما می توانید نرم افزار دسترسی به SyncThru را از وب سایت سامسونگ هم دانلود نمایید . این کار را حتما بعد از خرید کارتریج سامسونگ انجام دهید .

از لوازم اصل کارتریج اورجینال Samsung استفاده نمایید .

سامسونگ تمهیداتی برای تشخیص کارتریج های تونر اصل فراهم نموده است . وجود برچسب امنیتی بر روی همه لوازم و ملزومات سامسونگ را کنترل نموده و سه کار ساده زیر را انجام دهید .

1 . برچسب را کمی کج بگیرید . رنگ آن بایستی از شفاف به آبی متمایل به سبز تغییر کند .

2 . اگر برچسب را از زوایای مختلف نگاه کنید ، رنگ حروف و کاراکتر های حک شده روی آن باید به قرمز ، طلائی و آبی تغییر کند .

3 . روی حرف و کاراکتر های حک شده دست بکشید . بافت آن ها باید بطور محسوسی متفاوت باشد .

برای اطمینان بیشتر شخصا از فروشنده های مجاز ، مانند فروشگاهی که چاپگر سامسونگ خود را از آنجا تهیه کرده اید خرید کنید . دقت کنید که گارانتی معتبر پس از فروش کارتریج اورجینال سامسونگ وجود داشته باشد . می توانید در اینترنت به لوازم و گزینه های چاپگر های سامسونگ مراجعه کنید . نوع وسیله مورد نظر خود را از سمت چپ صفحه انتخاب کنید برای یافتن لوازمی که با چاپگر شما مطابقت دارند فهرست لوازم عرضه شده را بررسی کنید .

چاپ کردن با تونر های سامسونگ دوام چاپگر شما را تضمین کرده و کیفیت اسنادی که با آن ها چاپ می کنید همیشه عالی خواهد بود . بنابراین توصیه می کنیم برای تهیه کارتریج اورجینال سامسونگ و بهره مندی از خدمات پس از فروش کارتریج اورجینال سامسونگ از همین حالا اقدام نمایید .

نحوه تشخیص دادن لوازم کارتریج اورجینال samsung اصل از تقلبی

کارتریج های تونر عرضه شده توسط فروشندگان متفرقه ، وب سایت های حراجی و فروشندگان غیر مجاز ممکن است از انواع بازسازی شده ، شارژ شده یا قلابی باشند و شاد در نگاه اول اصل به نظر برسند اما با بررسی دقیق تر می توانید تقلبی بودن آن ها را تشخیص دهید ، اما شما پس از خرید کارتریج اورجینال سامسونگ شرکت جهان چاپگر نوین و حتی قبل از خرید کارتریج اورجینال سامسونگ می توانید از مشاوره های ما که در قبل و بعد از توزیع کارتریج اورجینال سامسونگ ادامه دارد استفاده نمایید . آرم سامسونگ باید روی خود کارتریج و بسته بندی آن حک شده باشد این موضوع را قبل از خرید کارتریج اورجینال سامسونگ حتما چک کنید .

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087