پرده نمایش سقفی دستی

پرده سقفی دستی دیتا ویدئو پروژکتور
تماس بگیرید

لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت این کالا برای خرید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
(مشاوره رایگان میباشد)
02188847087

پرده نمایش دیتا ویدئو پروژکتور 180*180 سانتیمتر سقفی دستی
پرده نمایش دیتا ویدئو پروژکتور 200*200 سانتیمتر سقفی دستی
پرده نمایش دیتا ویدئو پروژکتور 250*250 سانتیمتر سقفی دستی
پرده نمایش دیتا ویدئو پروژکتور 300*300 سانتیمتر سقفی دستی
پرده ویدئو پروژکتور سقفی دستی ( Manual Projector Screen) مناسب سالنهای کنفرانس و کلاسهای آموزشی می باشد.این پرده ویدئو پروژکتور بصورت ثابت بر روی دیوار و سقف نصب می گردد و امکان جابحایی و استفاده بصورت پرتابل را ندارد. این پرده ویدیو پروژکتور همچنین امکان باز و بسته شدن را بصورت دستی (مکانیکی) دارد و از نوع برقی آن از قیمت مناسب تری برخوردار است.
لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی پرده نمایش سقفی دستی ویدئو پرژکتور تماس بگیرید
ستاره چاپگر جهان نما 88847087 021

پرده نمایش دیتا ویدئو پروژکتور 180*180 سانتیمتر سقفی دستی
پرده نمایش دیتا ویدئو پروژکتور 200*200 سانتیمتر سقفی دستی
پرده نمایش دیتا ویدئو پروژکتور 250*250 سانتیمتر سقفی دستی
پرده نمایش دیتا ویدئو پروژکتور 300*300 سانتیمتر سقفی دستی
 پرده ویدئو پروژکتور سقفی دستی (  Manual Projector Screen)  مناسب سالنهای کنفرانس و کلاسهای آموزشی می باشد.این پرده ویدئو پروژکتور بصورت ثابت بر روی دیوار و سقف نصب می گردد و امکان جابحایی و استفاده بصورت پرتابل را ندارد. این پرده ویدیو پروژکتور همچنین امکان باز و بسته شدن را بصورت دستی (مکانیکی) دارد و از نوع برقی آن از قیمت مناسب تری برخوردار است.

تماس برای اطلاع از قیمت و موجودی این کالا با شماره 88847087 021

راهنمای انتخاب پرده نمایش (پرده ویدیو پروژکتور) مناسب :
*در هنگام انتخاب پرده ویدئو پرژکتور به ارتفاع سقف محل استفاده از پرده نمایش دقت نمایید. در صورتیکه ارتفاع پرده نمایش را با ارتفاع سقف یک اندازه بگیرید ،کسانیکه پشت میز نشسته اند  از زمین تا ارتفاع یک متر بالاتر در زاویه دید آنها نمی باشد در نتیجه یک متر از تصویر را نمی توانند ببینند. همیشه در انتخاب ابعاد پرده نمایش ارتفاع آن را حداقل یک متر کمتر از ارتفاع سقف انتخاب کنید..


برخلاف تصور، کیفیت تصویری که توسط ویدئو پروژکتور منعکس می شود با نوع، کیفیت و جنس پرده نمایش نسبت مستقیم دارد. پخش تصاویر دیتا پروژکتورها بر روی پارچه، دیوار سفید و حتی پرده های نمایش با کیفیت نامناسب و درجه دو می تواند به طرز محسوسی کیفیت تصویر را کاهش دهد؛ در حالیکه که قیمت پرده های مخصوص نمایش به نسبت قیمت ویدئو پروژکتور ناچیز بوده و با توجه به هزینه ای که کاربران در خرید دیتا پروژکتور می کنند، توصیه میشود با انتخاب یک پرده مناسب از حداکثر کیفیت دستگاه بهره مند شوند.

برای انتخاب یک پرده نمایش باید پارامترهای خاصی مد نظر قرار گیرد. اولین نکته تناسب ابعادِ تصویرِ دلخواهِ کاربر با ابعاد محیطیست که ویدئو پروژکتور و پرده در آن قرار می گیرند. با توجه به مولفه های فنی پروژکتور (فاصله از پرده نمایش / قطر تصویر) ابعاد پرده نمایش تعیین میگردد. در صورتی که تصویر بزرگتر از پرده یا کوچکتر از آن باشد (به ویژه در حالت نصب به سقف که امکان تغییر وضعیت ویدئو پروژکتور نیست) به شدت زیبایی و ظاهر کار تحت تاثیر قرار می گیرد. نوع پرده نیز از انتخاب های مهم است. کاربران باید در هنگام خرید به خوبی اطلاع داشته باشند که قصد استفاده از آن را در چه شرایطی دارند.

در صورتی که مصارف پرتابل مورد نظر باشد و احتمال جابجایی ویدئوپروژکتور و پرده نمایش وجود داشته باشد بهتر است پرده نمایش پایه دار انتخاب شود که مجهز به پایه ی جمع شونده بوده و حمل آن آسان است.

برای موارد غیرپرتابل و نصب ثابت در یک محیط (نظیر کلاس هوشمند، اتاق کنفرانس، سالن جلسات و ...) پرده نمایش دیواری یا سقفی توصیه می شود که قابل نصب بروی سقف و دیوار بوده و می توان در مواقع عدم استفاده آن را در غلاف یا محفظه اش جمع کرد.

پرده نمایش موتورایز یا برقی (که روی دیوار یا سقف نصب می شود) نیز در اتاقهای کنفرانس و سالنهای همایش و هر محیطی که ظاهر کار مورد اهمیت است، مورد استفاده قرار می گیرد. این پرده ها توسط ریموت کنترل از فاصله دور قابل کنترل هستند.

با توجه به رشد استفاده از ویدئو پروژکتورهای جیبی و مینی پروژکتورها نوع دیگری از پرده نمایش پرتابل و رومیزی که ابعاد کوچکتری دارد مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. این پرده به صورت آکاردئونی جمع شده و داخل غلاف کوچک قابل حمل خود قرار می گیرد.

نظرات کاربران

Support@hpcanonstar.com 021-88847087