پرینتر لیزری پر سرعت HP Laserjet M501

پرینتر لیزری پر سرعت HP Laserjet M501

1396/3/30

نام نویسنده ADMIN

پرینترهای لیزری به دلیل سرعت بالا و پایین آوردن هزینه‌های چاپ به سرعت جایگزین پرینترهای جوهرافشان شدند و امروزه تمامی اداره‌ها و شرکت‌ها به دنبال خرید پرینتر لیزری هستند.
پرینتر HP Laserjet M501، یکی از پرینترهای لیزری اچ‌پی است که با داشتن سرعت بالا در چاپ، کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. این پرینتر حداقل 45 برگ در دقیقه را با رزولوشن 600 در 600 دی‌پی‌آی چاپ می‌کنند. کارتریجی که این پرینتر پشتیبانی می‌کند از نوع HP 87A است که ظرفیت چاپ آن حدود 9000 برگ است. از دیگر ویژگی‌های این پرینتر می‌توان به امکان چاپ از طریق ایمیل، گوشی و تبلت اشاره کرد.

سرعت و عملکرد را در کارهایتان با استفاده از پرینتر HP 501dn چشمگیر کنید . این چاپگر با صرفه جویی در مصرف انرژی کارهایتان را سریعتر آغاز می کند و با استفاده از ویژگی های خاص امنیتی به کار رفته در پرینتر HP 501dn  شما می توانید از اطلاعات حساس خود در برابر سارقین اطلاعات دیجیتال محافظت کنید و همچنین با استفاده از تونر کارتریج های اصلی HP و ویژگی Jetlntelligence می توانید صفحات بیشتری را پرینت بگیرید.

دیگر نیازی نیست برای دریافت پرینت هایتان صبر کنید و زمان را هدر دهید. پرینتر HP 501dn با سرعت بالا و مصرف کم انرژی می تواند اولین برگ را تنها در 5.7 ثانیه ارائه دهد. چاپگر HP 501dn در رده و کلاس خود میزان کمتری از انرژی را مصرف می کند . که این صرفه جویی در مصرف انرژی به دلیل طراحی و تونر های خاص به کاررفته در خود می باشد. سرعت پرینت گرفتن بالای این پرینتر سرعت را در کارهایتان انجام می دهد و به علاوه باعث افزایش و بهبود بهره وری در کارهایتان می شود . سرعت چاپ این پرینتر چیزی در حدود 45 برگ در دقیقه برای برگ هایی با سایز استاندارد می باشد. این چاپگر جمع و جور به گونه ای طراحی شده که می تواند در هر مکان که شما بخواهید و به آن نیاز دارید جای گیرد. این دستگاه اچ پی مدل HP 501dn با حداکثر سایز ظرفیت کاغذ تا 1.200 برگ می تواند به شما امکان دست بردن به انجام کارهایی با حجم بالا را بدهد.

شما با استفاده از پرینتر HP 501dn می توانید از اطلاعات حساس خود در برابر سارقین اطلاعات دیجیتال با ویژگی های خاص امنیتی به کار رفته در پرینتر Hp 501dn جلوگیری نمایید. با امکان فعال کردن پین می توانید از محرمانه بودن اطلاعات خود در پرینتر HP 501dn اطمینان داشته باشید . به علاوه ویژگی Jetadvantage می توانید به راحتی به مدیریت کارهای خود رسیده و همچنین به کارهای حفاظتی خود برسید. ویژگی HP Web Jetadmin به شما امکان مدیرت دستگاه و تنظیمات با مجموعه ای از ویژگی های مدیریتی به کار رفته به شما به سادگی را می دهد.

در حین کار با پرینتر HP 501dn می توانید رنگ هایی زنده ، شفاف و با کیفیت و وضوح بالا را در تصاویر و اسناد خود دریافت کنید . با ویژگی Jetlntelligence و تونر های اصلی Hp که در پرینتر HP 501dn به کار رفته اند می توانید تعداد صفحات بیشتری را پرینت بگیرید . کمک به اطمینان از کیفیت بالای جوهر و اطمینان دادن به تقلبی نبودن تونر کارتریج ها و امکان گرفتن چاپ هایی دورو با استفاده از تونر کارتریج های از پیش نصب شده در پرینتر HP 501dn برایتان وجو دارد. اما شما می توانید تونر کارتریج هایتان را برای دریافت ظرفیت بالا  و چاپ هایی بیشتر با کارتریج هایی با ظرفیت بالا به آسانی تعویض کنید.

 

مقالات مرتبط

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087