فروش و تعمیر پرینترهای لیزری

1396/9/14

از جمله ماشین های اداری پرکاربرد است که تقریبا همه آن را می شناسیم. در بین مدل های مختلف پرینتر، یکی از پرطرفدارترین آنها  است که به وفور دیده می شود. این مدل پرینترها در نوع رنگی و سیاه و سفید موجود هستند که همیشه هنگام خرید پرینتر لیزری بحثی داغ شکل می گیرد که کدام یک بهتر است، خرید پرینتر لیزری رنگی یا سیاه و سفید ؟ پاسخ به این سوال کمی مشکل خواهد بود و شاید بهتر است بگوییم غیر ممکن! زیرا هر کدام معایب و مزایا و کاربری خود را دارند، به همین منظور بایستی همه جوانب و نیازهای مجموعه را سنجیده و سپس انتخاب خود را نهایی کنید. از مشهورترین برندها در زمینه تولید چاپگر لیزری اچ پی و کنون هستند که در ادامه شرکت برادر نیز به آن ها پیوست. در مجموع، فروش پرینتر لیزری به دلیل کارایی خوب، همیشه بالا است و علاقمندان خاص خود را دارد. شرکت ستاره چاپگر جهان نما همیشه سعی می کند تا در زمینه فروش  از برترین برندهای دنیا استفاده کرده و با کیفیت ترین ها را عرضه کند.
همیشه در هنگام خرید، عواملی زیادی باعث می شود تا شما تصمیم بگیرید که کدام مدل بهتر است. یکی از مهم ترین این عوامل در انتخاب پرینتر، قیمت پرینتر لیزری است. توان کاری جزو موارد بعدی انتخاب پرینتر است. توان کاری پرینتر معمولاً با عددی بین ۱۰۰۰ تا ۱۰۰٫۰۰۰ و حتی بیشتر عنوان می‌شود که در ابتدا می بایست به حجم سینی ورودی پرینتر دقت کنید که در موارد خانگی، حدود 100 برگ جای می گیرد. مورد بعدی تک یا چندکاره بودن آن است. شکی نیست که فروش پرینتر لیزری بیشتر برای استفاده برای پرینت متن است. اما با این وجود، اینکه فقط یک پرینتر داشته باشید و یا با یک تیر چند نشان زده و همراه با آن، دستگاه چندکاره ای که علاوه بر پرینتر، دستگاه کپی و اسکنر نیز دارد را خود شما تعیین می کنید و با توجه به نیاز شما انتخاب می گردد. بنابراین توصیه می کنیم قبل از خرید لیست نیازمندی خود را آماده کنید.

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0