فروش ویژه کارتریج کانن 737 تا اردیبهشت 97

1397/1/26

کارتریج تونر رنگ مشکی کانن Canon 737 با دستگاه های شناخته شده چاپ لیزری برند کانن سازگار است که از جمله آنها می توان به Canon LBP-151dw و MF211 اشاره کرد. این کارتریج قادر است تا 2400 برگ کاغذ را به طور میانگین به چاپ برساند. کیفیت چاپ پرینترهای سازگار با این کارتریج بسیار بالاست و نیاز کاربران اداری و خانگی را برطرف می کند. نصب و تعویض و حتی شارژ راحت این کارتریج، سرعت را دو چندان می کند.

کارتریج Canon 737 از جمله کارتریج های با ظرفیت بالا و با کیفیت برند کانن است که قاعدتاً فروش بالایی نیز دارد. 737 از عهده تمام کارهای چاپی اداری و خانگی مانند چاپ مدارک و اسناد، فاکتور، نمودار و … به خوبی بر می آید.

کارتریج Canon 737 که توسط مجموعه پرینتر عرضه می شود از نوع سازگار غیر اورجینال بوده که البته از کیفیت درجه یک (Grade) بهره می برد. کارتریج مورد نظر قیمتی کمتر از قیمت #کارتریج_اصلی دارد ولی این دلیل بر بی کیفیتی آن ندارد. شما می توانید یکبار از این نوع کارتریج استفاده کرده تا نتیجه را ببینید. استفاده از کارتریج های #طرح بی کیفیتی مطمئناً اعتناد را از شما گرفته است. کارتریج هایی که باز سازی شده اند یا کارتریج های دیگری که یکبار مصرف هستند. کارتریج ارائه شده پرینتر قابل شارژ بوده و با بسته بندی پلمپ شده بفروش می رسد.

همچنین کارتریج Canon 737 با گارانتی تعویض عرضه می شود. این کارتریج همانند #کارتریج تونر اصلی خود تا اتمام تونر شارژ خود به کار خود بخوبی ادامه می دهد و در صورت اتمام آن ، دوباره قابل شارژ خواهد بود. شما می توانید براحتی کارتریج را از دستگاه جدا کرده و به تکنسین ماشین های اداری داده تا آنرا دوباره شارژ نماید. ممکن است هنگام شارژ به قطعاتی مانند #چیپست کارتریج یا #درام و #بلید نیاز باشد که امری عادی است.

نام نویسنده ADMIN
تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087