فروش ویژه کارتریج سامسونگ 104 تا اردیبهشت 97

1397/1/26

⁣کارتریج مشکی Samsung MLT-D104S

کارتریج تونر مشکی سامسونگ Samsung MLT-D104S با بسیاری از دستگاه های پرینتر برند سامسونگ سازگار می باشد و قادر به چاپ 1500 برگ کاغذ خواهد بود. این کارتریج از جمله کارتریج های پر طرفدار سامسونگ بوده که از کیفیت چاپ مناسبی برای دستگاه های سازگار خود برخودار است. پرینتر های سازگار با Samsung MLT-D104S در کلیه اماکن دیده می شوند.

کارتریج سامسونگ 104 که توسط مجموعه پرینتر عرضه می شود دارای درجه کیفیتی Grade A است و این بدین معنی است که از مواد اولیه با کیفیتی در تولید آن استفاده شده است. این کارتریج طرح اورجینال (غیر اورجینال) بوده ولی این اطمینان داده می شود که از خرید آن راضی خواهید بود چراکه علاوه بر کیفیت چاپ همسطح کارتریج فابریک آن، قابل شارژ بوده و توسط تکنسین های شارژ مورد تایید است.

تفاوت قیمت کارتریج سامسونگ Samsung MLT-D104S

علت اصلی پر فروش بودن این کارتریج نسبت به نمونه اصلی آن، قیمت پایینتر آن است. این کارتریج تقزیبا نصف قیمت کارتریج فابریک را داراست. البته تفاوت قیمت این فکر را ایجاد می کند که مطمئناً کیفیت چاپ کارتریج اصلی بیشتر است. تا اندازه ای درست است اما می توان کارتریج خای سازگاری مانند نمونه ارائه شده توسط آوند پرینتر یافت که از نظر کیفیت مشتری را راضی نگه دارد.

یکی از مواردی که مشتری را از خرید کارتریج های های سازگار و غیر اورجینال منع می کند، وجود کارتریج های بی کیفیت در بازار است که بصورت دست دوم و دوباره شارژ شده در بازار یافت می شود.ستاره چاپگر این اطمینان را می دهد که این کارتریج با پک پلمپ شده عرضه می شود بطوریکه خیال مشتری را از بابت کارتریج های Remanufactured یا باز سازی شده، راحت می کند. همچنین با 7 روز مهلت تست و تعویض خدمت مشتریان عزیز ارائه می شود.

نام نویسنده ADMIN
تگ ها
مقالات مرتبط

Support@hpcanonstar.com 021-88847087