فروش ویژه کارتریج اچ پی 05A تا اردیبهشت 97

1397/1/26

⁣کارتریج مشکی اچ پی غیر اورجینال
HP 05A Laserjet Toner Cartridge CE505A


کارتریج تونر مشکی اچ پی HP 05A یکی از بهترین کارتریج ها برای چاپ متون و نامه های اداری با کیفیت است. کارتریج 05A با کد اختصاصی HP CE505A جایگاه خاصی در میان کارتریج های بازار دارد چرا که از دستگاه های پرینتر سازگار 2055 و 2035 HP در اکثر دفاتر، شرکت ها و … از آن استفاده می شود. در این کارتریج سعی شده تا نهایت کم مصرفی و همچنین کیفیت چاپ رعایت شود.

اگر شارژ تونر آن تمام شود فقط کافیست آنرا به تکنسین ماشین های اداری داده تا شارژ و سرویس کند و همانند قبل به کار خود ادامه دهد. بطور میانگین این کارتریج می تواند تا 2300 برگ کاغذ را به چاپ برساند که البته برای محیط های اداری و تجاری مورد تایید به نظر می رسد.

دستگاه های سازگار با کارتریج HP 05A از سرعت چاپ متناسبی برخوردارند و کمتر پیش می آید که در حالت Paper jam (گیر کردن کاغذ) گرفتار شوند. این دستگاه ها بهترین گزینه ببرای چاپ سریع فاکتور، ریبد و جداول هستند چرا که دقت و شفافیت در چاپ آنها برای این کار مناسب بوده و برای همین طرفداران خود را داشته و پر فروش می باشند. کارتریج HP 05A را در بازار با نام کارتریج HP 2035 نیز می شناسند بدلیل آنکه عمده مصرف این کارتریج با این مدل دستگاه است.

کارتریجی که اینجا مشاهده می کنید از نوع طرح بوده که البته برای جلب رضایت مشتری نوع درجه یک (Grade A) آنرا فراهم کرده ایم. البته نوع اورجینال آن در بازار موجود است ولی به علت داشتن هزینه بالا، تقاضای بالایی نیز ندارد. ستاره چاپگر جهان نما  این اطمینان را می دهد که این کارتریج ها بدرستی به کار خود ادامه داده و دوباره شارژ خواهند شد. در صورت بروز مشکل در نصب اول می توان آنها را مرجوع و تعویض نمود.

نام نویسنده ADMIN
تگ ها
مقالات مرتبط

Support@hpcanonstar.com 021-88847087