شارژ تونر کارتریج لیزری سریع و با کیفیت

1396/10/3

شارژ کارتریج در اصل به معنای پر کردن مجدد کارتریج خالی است . گر چه این روش موافقین و مخالفین خود را دارد اما باعث می شود که در هزینه های چاپ صرفه جویی کنید و یک دستگاه الوده کننده محیط زیست دیرتر به چرخه ی الودگی محیط زیست وارد شود . 

یکی از مضرات پر کردن کارتریج با تونر جدید زمانی خواهد بود که کارتریج نیاز به بازسازی داشته ولی این بازسازی اتفاق نیافتد و وجود پودر تونر و خرده های کاغذ در کارتریج سبب بروز برخی مشکلات ناشناخته شود . 

پر کردن یا همان شارژ کارتریج با هدف کاهش هزینه های پرینت ، باید توسط تعمیر کار خبره انجام شود ، تا به دلیل کارایی نامناسب کارتریج شارژ شده مجبور به پرداخت هزینه های دیگری تعمیر دستگاه یا تعویض کارتریج نشویم . 

تعمیرکاران ستاره چاپگر جهان نما با دارا بودن چندین سال تجربه ، تعهد و مسئولیت کاری بالا ، در صورت نیاز بازسازی های لازم برای کارتریج را انجام خواهند داد تا کاربران تجربه خوبی از ارتباط و اطمینان به ستاره چاپگر جهان نما را داشته باشند. 

ستاره چاپگر جهان نما با بیش از 10 سال تجربه موثر و مفید در صنعت ماشین های اداری خود را یکی از بهترین های عرصه ی شارژ کارتریج می داند . به منظور به روز بودن دانش همکاران و ارائه خدمات مناسب به کاربران تلاش ستاره چاپگر جهان نما در جذب و نگهداری نیروی انسانی متعهد و با تجربه بوده است . 

ستاره چاپگر جهان نما یکی از توزیع کنندگان عمده قطعات در صنعت ماشین های اداری و فروشگاهی است . قطعات پرینتر ، دستگاه کپی ، اسکنر و فکس و کارتریج از کیفیت بالایی برخوردار می باشند . علاوه بر این پرسنل ستاره چاپگر جهان نما در بخش تعمیرات پرینتر و شارژ کارتریج از قطعات با کیفیت بالایی استفاده می کنند . استفاده از قطعات با کیفیت در شارژ کارتریج ها علاوه بر اینکه به نفع مشتری می باشد هزینه های مراجعه مجدد و پاسخگویی های غیر ضروری را کاهش می دهد

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087