شارژ تونرکارتریج لیزری پرینتر و کپی در ستاره چاپگر جهان نما

1396/2/9

شارژ کارتریج (دوباره پرکردن refill) عمل پرکردن کارتریج خالی پرینتر با تونر (پودر یا مرکب) جدید است. گر چه این روش موافقین و مخالفینی دارد اما سبب می شود که در هزینه های چاپ صرفه جویی شده و یک دستگاه آلوده کننده محیط زیست دیرتر به چرخه آلودگی محیط زیست وارد شود.

یکی از مضرات پرکردن کارتریج با تونر جدید زمانی خواهد بود که کارتریج نیاز به بازسازی داشته، ولی این بازسازی اتفاق نیفتد و وجود پودر تونر و خرده های کاغذ در کارتریج سبب بروز برخی مشکلات ناشناخته شود.
پرکردن (شارژ) کارتریج با هدف کاهش هزینه های پرینت، باید توسط تعمیرکار خبره انجام شود،  تا به دلیل کارایی نامناسب کارتریج شارژ شده، مجبور به پرداخت هزینه های دیگری(تعمیر دستگاه یا تعویض کارتریج) نشویم.
مجموعه تعمیرکاران ستاره چاپگر جهان نما بابرخورداری از چندین سال تجربه، تعهد و مسئولیت کاری بسیار بالا، در صورت نیاز بازسازی های لازم برای کارتریج را انجام خواهند داد تا کاربران تجربه خوبی از ارتباط با ستاره چاپگر جهان نما داشته باشند.

ستاره چاپگر جهان نما  بیش از 10 سال تجربه موثر و مفید در صنعت ماشین های اداری داشته و خود را یکی از بازیگران فنی این عرصه می داند. به منظور به روز بودن دانش همکاران و ارائه خدمات مناسب به کاربران تلاش ستاره چاپگر جهان نما جذب و نگهداری نیروی انسانی با تجربه و متعهد بوده است.

ستاره چاپگر جهان نما یکی از توزیع کنندگان عمده قطعات در صنعت ماشین های اداری و فروشگاهی است. قطعات پرینتر، اسکنر، فاکس و کارتریج که توسط ستاره چاپگر جهان نم به شرکتها و فروشگاه های همکار در صنعت ماشین های اداری ارائه می گردد، از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. همچنین پرسنل  ستاره چاپگر جهان نما در بخش تعمیرات پرینتر و شارژ کارتریج از قطعات با کیفیت بالایی استفاده می نمایند. استفاده از قطعات با کیفیت در شارژ کارتریج ها علاوه بر اینکه به نفع مشتری می باشد هزینه های مراجعه مجدد و پاسخگویی های غیر ضروری را در ستاره چاپگر جهان نما نیز کاهش می دهد.

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087