دلایل خرید پرینتر لیزر رنگی

دلایل خرید پرینتر لیزر رنگی

1396/5/24

نام نویسنده admin

به چه دلیل شما باید کارتریج یا پرینتر لیزری رنگی بخرید :پرینتر لیزری رنگی یک نوع خاص از چاپگر است که در اصل شبیه به یک دستگاه فتوکپی و یا یک چاپگره چند منظوره با کارتریج است.که کارتریج های پرینتر لیزری رنگی دارای رنگ های مختلف می باشد.در یک پرینتر جوهر افشان ممکن است جوهر روی یک کاغذ پاشیده شود اما در یک پرینتر لیزری رنگی چنین اتفاقی نمی افتد زیرا در این پرینتر در واقع یک لیزر می نویسد و با درام مرکزی هرچه که چاپ می شود را ایجاد میکند.
پرینتر لیزری رنگی
کیفیت و سرعت شمارش برای پرینتر لیزری رنگی
هنگامی که لیزر یک تصویر کشیده شده است.درام است که در یک پودر سیاه و سفید خوب پوشش داده شده است.این همان نوع تونر مورد استفاده در دستگاه های فتوکپی قرار می گیرد که سپس آن رول بر روی کاغذ است.که سپس آن رول بر روی کاغذ است.
میله های پودر به بخش بار مثبت از درام مانند آن که الکتریسیته ساکن و تنها پودر بر روی تصویر منفی است.در پرینتر لیزری رنگی از چهار رنگ تشکیل شده است که که رنگ فیروزه ای،بنفش،زرد و سیاه و سفید می باشد.چند راه مختلف می تواند انجام شود برای برای بالا بردن کیفیت و همچنین سرعت چاپ و قیمت.
چهار رنگ مختلف تولید رنگین کمانی از رنگ
ساده ترین چاپگر لیزری رنگی معمولا فقط یک درام دارد و دارای چهار رنگ مختلف می باشد.یک چاپگر حرفه ای و لیزری رنگی دارای یک سیستم کامل دارای درام،تونر،مگنت و ... وجود دارد.هنگامی که شما می خواهید یک پرینتر لیزری رنگی بخرید باید به چند نکته توجه کنید.اول این که باید ببینید شما چقدر مایل به مصرف هستید.اگر شما مقدار زیادی پول نداشته باشید شما مجبورید که یک پرینتر لیزری رنگی ساده تر را انتخاب کنید.اگر شما پول بیشتری را دارید شما میتوانید یک پرینتر بزرگتر و بهتر را خریداری کنید. یکی از نکات مهم در هنگام خرید یک پرینتر لیزری رنگی نگاه به سرعت چاپ یک صفحه در دقیقه است.در نسخه ی سیاه و سفید تنها با استفاده از یک سر درام و تونر ،آن ها به طور معمول سریع تر هستند.بنا براین شماره های مختلف تمایل برای چاپ سیاه و سفید و رنگی می شود.در پرینتر لیزری رنگی معمولا 16-26 صفحه پرینت می گیرد که این تعداد در پرینتر های لیزری سیاه و سفید بیشتر است .
ارزان تر از چاپگرهای جوهر افشان در دراز مدت
یکی از دلایلی که مردم رو به پرینترهای لیزری می آورند ارزان بودن و به صرفه بودن در وقت می باشد.کارتریج تونر مقرون به صرفه است درست است که اولیه آن بالا می باشد ولی در دراز مدت متوجه خواهید شد که مقرون به صرفه تر می باشد زیرا در پرینتر های جوهر افشان جوهر به زودی تمام خواهد شد و شما مجبورید به طور مداوم آن را شارژ کنید ولی در کارتریج لیزری شما قادر به چاپ بالا متن و عکس خواهید بود

مقالات مرتبط

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087