دلایل انتخاب کپی توشیبا Toshiba e-Studio 2006 برای خرید

دلایل انتخاب کپی توشیبا Toshiba e-Studio 2006 برای خرید

1396/11/27

نام نویسنده admin

ورود دستگاه فتوکپی به دنیای ما دگرگونی بزرگی را ایجاد کرد که هنوز هم نمی توان نبود این دستگاه را تصور کرد. برندهای بزرگ دنیا در بخش ماشین های اداری، تولید این دستگاه بی نظیر را روز به روز با امکاناتی بیشتر و بهتر در حال گسترش دادن هستند. کپی توشیبا 2006 دقیقا یکی از قدرتمندترین ها در میان دستگاه های کپی است که علاقمندان زیادی دارد. فتوکپی توشیبا توانسته ثابت کند که می توان به یک دستگاه الکترونیکی اعتماد کرد. این برند خوشنام مدل های فراوانی را با امکانات مختلف تولید کرده است. اما دستگاه کپی توشیبا مدل ای استودیو Toshiba e-Studio 2006 از پر فروش ترین هاست. دستگاه کپی توشیبا 2006 علاوه بر کپی، قابلیت پرینت و اسکن نیز دارد که همین موضوع در کنار کیفیت بی نظیرش آن را به یک دستگاه کپی کم نظیر تبدیل کرده است. حال بیایید با جزییات بیشتر به این دستگاه منحصر به فرد نگاهی بیاندازیم.

مشخصات فیزیکی دستگاه کپی توشیبا e-Studio 2006

اگر به دنبال یک دستگاه تمام عیار بگردید، حتما فتوکپی توشیبا را بین پیشنهادها خواهید شنید. دستگاه فتوکپی توشیبا Toshiba e-Studio 2006 با کارایی که دارد، مصرف برق تنها 1.5 کیلووات داشته و صدای زیادی تولید نمی کند. این دستگاه در بخش کپی، می تواند کاغذهایی با اندازه A4 را کپی نماید، اما اگر قصد استفاده از پرینتر آن را دارید، می توانید تا اندازه A3 روی آن حساب کنید. در ادامه مشخصات فیزیکی دستگاه کپی توشیبا e-Studio 2006 به بخش اسکن آن می پردازیم. برای اسکن با این دستگاه، می توانید بصورت رنگی، هر گونه کاغذی را اسکن نمایید. شرکت توشیبا Toshiba تمام تلاش خود را کرده تا مصرف انرژی را در این کپی لیزر مشکی بهینه کند. برای رسیدن به این هدفت نیز از حالت های ذخیره انرژی و خاموشی خودکار استفاده کرده است.

مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-Studio 2006

از هر چه بگذریم، سخن کارایی و عملکرد بهتر است! مسلما کسی ماشین اداری را جهت زیبایی خریداری نمی کند و از آن کار می خواهد. به همین دلیل می توان گفت که این دستگاه برای کار آماده است. این دستگاه تنها با 512 مگابایت رم تمامی کار خود را به نحو عالی انجام می دهد. اتصال به کپی توشیبا ای استادیو 2006 از طریق پورت USB 2.0 آن امکان پذیر است. در این خصوص نبود پورت شبکه و وایرلس را می توان از نقاط ضعف آن شمرد که در این مدل دستگاه ها خیلی به چشم نمی آیند. برای توضیح بیشتر مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-Studio 2006 خوب است بدانید هنگامی که آن را روشن می کنید، فقط 20 ثانیه زمان لازم است تا آماده به کار شود. سینی مخصوص نگهداری برگه ها نیز تنها 250 برگ ظرفیت دارد که سینی خروجی نیز 100 برگ را در خود نگه می دارد. اگر بخواهید که از برگه ای کپی تهیه کنید، کپی توشیبا  e-Studio 2006تا رزولوشن 600x600 dpi کپی می گیرد که البته تا 600x2400 dpi نیز شما را تنها نمی گذارد.

قیمت کپی توشیبا برای دستگاهی که می تواند 20 برگه را در دقیقه کپی بگیرد بسیار مناسب است. این میزان برای پرینت هم صدق می کند؛ مخصوصا اگر قرار باشد تا اولین کپی را فقط در 7 ثانیه بگیرد! علاوه بر این، شما می توانید تا 999 عدد کپی را بصورت متوالی انجام دهید. این دستگاه بی نظیر قابلیت فکس ندارد اما تونر استفاده شده در آن تا 10000 برگه را چاپ کند.

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087