جدیدترین پلاتر کانن ipf770 با عرض 36 اینچ مناسب برای نقشه و ..

جدیدترین پلاتر کانن ipf770 با عرض 36 اینچ مناسب برای نقشه و ..

1396/5/7

نام نویسنده admin

پلاتر Canon imagePROGRAF ipf770 یک چاپگر با بهره گیری از ویژگی های منحصر به فرد می باشد که موجب می شود تا کیفیتی استثنایی را با دقتی بی نظیر ارائه دهد و اطمینان کامل از ارائه ی بازده ی عالی سرمایه گذاری را به کابرانش می دهد .

از جمله مزایای پلاتر Canon imagePROGRAF ipf770  می توانیم به :

- چاپ مستمر با حجم بالا
- چاپ تا عرض 36 اینچ
- سرعت بالا
- ارائه کیفیت واضح بر روی نقشه ها
- سیستم جوهر 5 رنگ
- جوهر جدید برای تولید رنگ هایی وسیع تر
- دارای مخازن جوهر 130 میلی لیتری
- دارای نرم افزار Direct Print & Share
اشاره کنیم .

نگاهی دقیق تر به Canon imagePROGRAF ipf770  :
پلاتر جدید کانن مدل Canon imagePROGRAF ipf770  موجب افزایش بهره وری در کسب و کارتان می شود . این چاپگر عریض با دارا بودن ویژگی ها و فناوری های جدید و همچنین سیستم جوهر 5 رنگ در حالت پیش فرض تنها در 48 ثانیه چاپ هایتان را ارائه می دهد . این پلاتر با دارا بودن نرم افزار های Diret Print & Share کاربرانش را در محیط های کاری توانمد تر از قبل می سازد و امکان اشتراک گذاری ساده را فراهم می سازد .
سیستم جوهر رنگی به همراه 5 رنگ جوهر کانن ، موجب می شود تا پلاتر Canon imagePROGRAF ipf770  با تضمین کامل ، دقیق ترین خطوط و چاپ ها را ارائه دهد . با استفاده از جوهر های با کیفیت به کار رفته در پلاتر Canon imagePROGRAF ipf770  رنگ هایی پر جنب و جوش و عالی را بدست اورید . این کیفیت رنگ و رنگ های عالی موجود در این پلاتر کانن Canon imagePROGRAF ipf770  به کاربرانش کمک می کند که طیف وسیعی از اسناد را به سادگی به چاپ برسانند .
در طراحی منحصر به فرد پلاتر Canon imagePROGRAF ipf770  یک مانیتور تعبیه شده است که باعث می شود تا کارهایتان را سریعتر ا ز گذشته پیش ببرید و همچنین هزینه هایتان را نیز مدیریت کنید به علاوه چاپ هایی ساده تر را نیز بدست آورید . می توانید یک حالت اقتصادی را انتخاب کنید که از جوهر کمتری در طی چاپ مصرف می کند . می توان گفت که حتی پلاتر Canon imagePROGRAF ipf770  انتخابی مناسب و به صرفه برای چاپ اسناد پیش نویس است .
طراحی پیشرفته و منحصر به فرد پلاتر کانن Canon imagePROGRAF ipf770  به مراه ویژگی های خاص و کاربردی اش این امکان را می دهد تا از فضای خود بهترین استفاده را بکنید . ابعاد پلاتر Canon imagePROGRAF ipf770  به گونه ای است که باعث شده تا این پلاتر کانن را به سادگی در کسب و کارتان مورد استفاده قرار دهید و بدون اشغال فضای اضافی و زیاد به بالترین سطح بهره وری در کارهایتان دست یابید .

 

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087