جدیدترین پرینتر لیزر رنگی کانن MF633CDW با تونر کارتریج جدید 045

جدیدترین پرینتر لیزر رنگی کانن MF633CDW با تونر کارتریج جدید 045

1396/3/30

نام نویسنده ADMIN

صفحه نمایش رنگی لمسی 5 اینچی
پرینتر سه کاره کانن مدل Canon i-SENSYS MF633CDW دارای صفحه نمایش لمسی رنگی ال سی دی 5 اینچی می باشد . این پنل متحرک و کاملا انعطاف پذیر است و انجام عملیات را برای کاربران امری بسیار ساده می سازد .
امکان اتصال  وایرلس و بی سیم
اگر اتصال با پورت یا همان کابل شبکه برایتان ناخوشایند است ، پرینتر لیزری رنگی کانن Canon i-SENSYS MF633CDW دارای گزینه اشتراک گذاری بیسیم یا وایرلس است . به علاوه ، این پرینتر قابلیت دسترسی به نقطه را دارد و امکان اتصال آسان به دستگاه های تلفن همراه بدون نیاز به روتر را فراهم می سازد .
چاپ از دستگاه های همراه
پرینتر Canon i-SENSYS MF633CDW با آخرین ویژگی های کسب و کار چاپ کانن ، به کاربرانش این امکان را می دهد تا به سادگی و تنها با یک برنامه اسناد ، تصاویر و صفحات وی خود را به سادگی پرینت و اسکن کنند .
کاغذ کش خودکارو اتومات
تعبیه کاغذ کش اتوماتیک یا همان فیدر با ظرفیت 50 برگ ، به سریعتر انجام شدن امور اسکن و کپی کمک چشم گیری می کند .
ساخته شده در زبان pcl
پرینتر Canon i-SENSYS MF633CDW با ططف گسترده ای از برنامه های کاربردی کسب و کار سازگاری دارد . این پرینتر با زبان استاندارد pcl همراه است .
ارسال آسان
با تکنولوژی ارسال کانن در پرینتر Canon i-SENSYS MF633CDW ، می توانید به آسانی اسناد خود را اسکن کنید و سپس آن ها را به یک یا چند مقصد مختلف ارسال کنید . می توانید برای مدیریت و دسترسی بیشتر و بهتر فایل های اسکن را به فایل های شبکه ارسال کنید .
چاپ پشت و رو اتوماتیک
با امکان پرینت پشت و روی اتوماتیک در پرینتر Canon i-SENSYS MF633CDW به سادگی در هزینه هایتان صرفه جویی کنید و به حفظ محیط زیست نیز کمک چشم گیری کنید . چاپ پشت و روی اتوماتیک در این چاپگر موجب کاهش اتلاف کاغذ در حالی که موجب کاهش کربن و هزینه ها می شود ، می گردد .
اسکن کد QR
پرینتر Canon i-SENSYS MF633CDW با امکان اسکن کد QR در هنگام پرینت گرفتن از دستگاه های همراه و اتصال با گوشی هایتان به پرینتر از اینکه به پرینتر درست متصل شده اید ، اطمینان کامل را داشته باشید .
حداقل زمان برای تعمیر و نگهداری
با طراحی تونر کارتریج های پرینتر Canon i-SENSYS MF633CDW به سادگی از عملیات تعمیر و نگهداری رایگان با سرو صدای پایین لذت ببرید . با تعویض تونر کارتریج استاندارد Canon 045 با تونر کارتریج های ظرفیت بالای این مدل کارتریج تعداد بیشتری نسبت به گذشته پرینت بگیرید و نیاز به تعویض کارتریج را به حداقل برسانید .

 

مقالات مرتبط

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087