براورد کارتریج و مواد مصرفی در چاپگرها و چندکاره ها

براورد کارتریج و مواد مصرفی در چاپگرها و چندکاره ها

1396/5/24

نام نویسنده admin

میانگین جوهر و تونر توسط آمریکایی ها: وقتی اکثر مردم در نظر داشته باشند یک پرینتر خریداری کنند.تمرکز خود را روی هزینه ی چاپگر میگذارند.با این حال تنها هزینه مهم است برای خرید یک چاپگر.در بسیاری از کشورها براین موضوع معتقدند گران بودن نشانه ی خوب بودن نمیتواند باشد.اکثر مردم میتوانند با کمترین هزینه بیشترین کمیت را بدست آورند.
بیش از یک دوره از زمان به طور قابل توجهی مردم پول خود را بیشتر صرف جوهر و تونر میکردند.معمولا تولید کنندگان پرینتر بسیاری از فروش خود را از پرینتر ندارند.بلکه درصد قابل توجهی از سود خوذ را از کارتریج چاپگر بدست می آورند.
هزینه های اولیه از چاپگر یک سرمایه گذاری در یک زمان است.با این حال کارتریج طول عمر یک پرینتر را مشخص میکند.خرید مداوم کارتریج هزینه های زیادی را به همراه دارد.که در آمریکا از 20 $ تا $60 است و بسته به نوع کارتریج دارد.
تعداد کارتریج استفاده شده در طول عمر یک چاپگر موثر است.تعداد کارتریج استفاده شده بستگی به عوامل زیادی دارد از جمله صفحات،فونت خاصی که استفاده میشود برای اسناد موجود،نوع کاغذ،نوع کارتریجی که در چاپگر استفاده میشود و حتی به خود فرد نیز بستگی دارد و دیگر موضوعات مرتبط درباره ی این موضوع.حتی میتوان مقدار جوهر و تونر استفاده شده در کارتریج توسط فرد نیز اشاره کرد.
میلیون ها کارتریج در ایالت متحده آمریکا هر ساله فروخته میشود.در آمریکا به طور متوسط برای پرینتر جوهر افشان حداقل در یک ماه یک کارتریج مصرف میشود.اما در کارتریج لیزری در سال ممکن است سالی دو بار استفاده شود.
بسیاری از مردم به اشتباه چاپگر خود را انتخاب میکنند که این چاپگر ها ممکن است مناسب با کار آنها نباشد.
به طور کلی پرینتر به دو نوع تقسیم میشوند پرینترهای لیزری پرینترهای جوهر افشان
برای افرادی که برنامه برای زیاد چاپ کردن در صفحات به صورت منظم دارند مناسب کار آن ها یک چاپگر لیزری خواهد بود که معمولا بالا تر از چاپگر های جوهر افشان می باشد.به صورت کلی میتوان گفت چاپگر لیزری بیشتر از چاپگر جوهر افشان چاپ صفحات انجام میدهد.

مقالات مرتبط

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087