آشنایی با مفهوم و قابلیت موپریا mopria  در پرینترها

آشنایی با مفهوم و قابلیت موپریا mopria در پرینترها

1396/4/14

نام نویسنده ADMIN

MOPRIA چیست ؟

ویژگی MOPRIA در دستگاه های تلفن همراه به صورت خود کار با اتصال به شبکه بی سیم wi -fiبه کاربران اجازه می دهد تا به سادگی با انتخاب و ضربه زدن گزینه چاپ از منو شناسایی و انتخاب  چاپگر ، پرینت ایمیل و اسنادشان را دریافت کنند . برنامه کاربردی MOPRIA را می توانید از فروشگاه googele play  برای فعال کردن قابلیت چاپ از هر گوشی یا تبلت با سیستم عامل اندروید (ورژن 4.4 یا جدیدتر ) نصب کنید . پس از نصب ، به سادگی دستگاه خود را به همان شبکه ای که پرینتر به آن متصل است وصل  کرده و بعد بدون نیاز به نصب برنامه یا تنضیمات اضافی کار خود را پیش ببرید . به عنوان یک عضو موسس mopria ، کمپانی کانن به توسعه محصولاتی با گواهی mopria که یک گزینه ایده آل برای کاربران متعهد می باشد ، می پردازد.
برای استفاده از برنامه mopria به چه چیزی نیاز است ؟

1 - گوشی های هوشمند و تبلت ها با سیستم عامل اندروید ورژن 4.4 یا جدید تر گوشی اندروید یا تبلتتان ممکن است این امکان را داشته باشد . تا به نسخه اندروید 4.4 یا همان kitkat به روزرسانی شود .
2 - پرینتری که از استاندارد اتحاد mopria پشتیبانی می کند .
3 - شبکه بیسیم .
دستگاه تلفن همراه و پرینتر باید به یک شبکه متصل باشند . چاپگر باید به صورت بی سیم یا با یک کابل اترنت به شبکه متصل باشند .
4 - نرم افزاری که از برنامه چاپ اندروید kitkat پشتیبانی می کند .

بسیاری از برنامه های اندروید مانند کروم ، جی میل ، گالری ، درایور و quick office در حال حاضر شامل یک گزینه چاپ در منو هستند . زمانی که mopria فعال شود چاپگر شما در گزینه های چاپ ذکر می شود . اگر گزینه پرینت در یک برنامه اندروید نمایش داده نشود به این معنی است که برنامه اندروید kitkat یا همان اندروید 4.4 ویا mopria در این زمان پشتیبانی نمی شود .

توجه :برنامه چاپ mopria از طریق شبکه های بیسیم عمومی، اتصالات بلوتوث و یا اتصالات داده های تلفن همراه تلفن همراه چه  3G و چه  4G  پشتیبانی نمی شود .
شما ممکن است نیاز به روزرسانی سیستم چاپگر خود به منظور استفاده از MOPRIA پیدا کنید .

 

مقالات مرتبط

تگ ها

Support@hpcanonstar.com 021-88847087